MALATYA'DA BUTİK MELİTA OTELİ AÇILDI

Yıllardır otelcilik sektöründe hizmet veren Arguvanlı Ali İhsan Öztürk-Hüseyin Öztürk ve Alpay Sezen tarafından “Butik Melita Oteli” açıldı.

MALATYA'DA BUTİK MELİTA OTELİ AÇILDI

Yıllardır otelcilik sektöründe hizmet veren Arguvanlı Ali İhsan Öztürk-Hüseyin Öztürk  ve Alpay Sezen tarafından “Butik Melita Oteli” açıldı.

Ali İhsan Öztürk “herkesin güvenle konaklayacağı bu otele tüm dostlarımızı bekliyoruz.” Dedi.

Doğayla iç içe olan Malatya kenti tarihi zenginliklere çok yakın bir konumda bulunmakta olup, Nemrut Dağına 94 km, Türkiye’nin en iyi koşu atlarının yetiştirildiği Akçadağ Hara'sına 25 km uzağında olmasının yanı sıra doğal güzellikleri yaşayabileceğiniz bir şehir olan Malatya’da 3 yıldız konforunu misafirlerine sunacak.

Hızla büyüyen ve gelişen Malatya, şimdiye kadar ihtiyacını hissettiği büyük ve küçük ölçekli otellere kavuşmuş, Butik Melita Oteli ile de gelişmeler zincirine bir halka daha eklemiştir. 3 yıldızlı hizmeti ile her kesimden işadamının, yerli ve yabancı turistlerin konaklamasında her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek konumdadaır.

B
utik Melita Oteli; özenle düzenlenmiş odalarında, uydu tv ve müzik, sürekli sıcak su ve oda servisi, internet, çamaşırhane, kuru temizleme, saç kurutma, açık büfe kahvaltı, 21 oda 46 yatak kapasitesine sahip.

Adres: Yeni Hamam Mah.
Altın Kayısı Sokağı No: 15 MALATYA

TEL: (90) 546 446 27 44
         (90) 422 325 06 05

email: [email protected]

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56