AĞBABA; BAHÇELİEVLER MAHALLESİNİN SORUNUNU TAKİP EDİYORUZ

Arguvan Bahçelievler Mahalle Muhtarı ve Mahalle sakinlerinden bir grup Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’yı Malatya’da ziyaret ederek sorunlarını gündeme getirdiler. Veli Ağbaba heyetle birlikte konuyla ilgili birçok kurumu ziyaret edip son gelişmelerin bilgisinide aldı.

AĞBABA; BAHÇELİEVLER MAHALLESİNİN SORUNUNU TAKİP EDİYORUZ
Arguvan Bahçelievler Mahalle Muhtarı ve Mahalle sakinlerinden bir grup Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’yı 14.08.2013 tarihinde Malatya’da ziyaret ederek sorunlarını gündeme getirdiler. CHP Arguvan İlçe Başkanı Hasan Yücel’inde katıldığı ziyarette Bahçelievler Mahallesini tehdit eden heyelan konusundaki gelişmeleri Veli Ağbaba ile paylaştılar.

Milletvekili Veli Ağbaba sorunu bildiklerini ve yakından takip ettiklerini bu konuda yeni girişimlerinde yapılacağını belirtip ziyaret eden heyetle birlikte konuyla ilgili birçok kurumu ziyaret edip son gelişmelerinde bilgisini aldı.

Mahalle Muhtarı ve Mahalle sakinleri Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın kendilerine ve sorunlarına gösterdikleri yakın ilgiden duydukları memnuniyeti belirtip Arguvan’a döndüler.

www.arguvanhaber.com
Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 08:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56