AĞBABA’DAN ARGUVAN VE YAZIHAN’A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, ilçe ziyaretleri kapsamında Arguvan ve Yazıhanı ziyaret etti.

AĞBABA’DAN ARGUVAN VE YAZIHAN’A ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, ilçe ziyaretlerine devam ediyor.Ağbaba beraberinde İl Genel Meclisi Üyeleri Mustafa Mengüç, Deniz Kayıkçı, Naki Düzova, Vahap Altınok ve İl Disiplin Kurulu Üyesi Yakup Kormaz ile birlikte Beydağı Beldesi ile Arguvan ve Yazıhan İlçelerini ziyaret etti.
Ağbaba ve beraberindekiler ilk olarak Merkez Beydağı Beldesine giderek burada Belediye Başkanı Abuzer Sarıtaş ile bir süre görüştüler. Beydağı Beldesinin ardından Arguvan’a geçen Ağbaba ve İl Genel Meclis üyeleri sırasıyla CHP Arguvan İlçe Örgütünü ve  Arguvan Belediyesini  ziyaret ettiler. Esnaflarla da görüşen Ağbaba ,daha sonra Köy Muhtarları ile bir toplantı yaptı. Köy muhtarlarının ayrı ayrı sorunlarını dinleyen ve not alan Ağbaba “Muhtarlarımıza çok önem veriyoruz. Devletin köy ve mahallelerdeki temsilcisi muhtarlarımızın çok büyük sorunları var. Bu sorunları ilk ağızdan dinleyerek çözümü için çaba gösteriyoruz.” dedi.
CHP Milletvekili Veli Ağbaba daha sonra Yazıhan’a geçti. CHP Yazıhan İlçe Örgütünü ziyaret eden Veli Ağbaba daha sonra Yazıhan Belediye Başkanı Ali Kaya ile Yazıhan Kaymakamı Ünal Koç’u ziyaret ederek bir süre görüştü. Ağbaba ve beraberindekiler esnaf ziyaretinin ardından Konak’a geçerek burada vatandaşlarla bir süre sohbet ettiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56