ARAPKİR ÇAKIRSU (AMURAN)'LI ALARA TUNCER'İN BAŞLATTIĞI YARDIM KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Aslen Arapgir Çakırsu (Amuran) köyünden olan Alara TUNCER’in Show Tv’de başlattığı Kampanya kapsamındaki yardımlar Arguvan Yukarı Sülmenli Köyü Şehit Tuncay GÖKSU ilköğretim Okulu’na da gönderildi.

ARAPKİR ÇAKIRSU (AMURAN)'LI ALARA TUNCER'İN BAŞLATTIĞI YARDIM KAMPANYASI DEVAM EDİYOR
İstanbul’da yaşayan Aslen Arapgir Çakırsu (Amuran) köyünden olan aynı zamanda köy derneğinde başkan yardımcılığı yapan Cemal TUNCER’in öncülüğünde kızı Alara TUNCER’in Show Tv’de başlattığı kampanya ile topladığı kırtasiye ve giyecek yardımı ihtiyaç sahibi olan yerlere ulaştırılıyor.
Kampanya kapsamında Arguvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığı ile Yukarı Sülmenli Köyü Şehit Tuncay GÖKSU ilköğretim Okulu’na da yardım gönderildi. 
Gönderilen yardımlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan GÖNÜLTAŞ, Şube Müdürü Metin ALADAĞ, Okul Müdürü Kamuran KÖSEOĞLU ve Köy Muhtarı Kemal ASLANTÜRK tarafından öğrencilere dağıtıldı.
Milli Eğitim Müdürü Adnan GÖNÜLTAŞ yapılan yardımın içeriğinden çok Alara TUNCER’in gayretinin çok duygulandırıcı olduğunu Bu konuda başta Alara’ya, arkadaşlarına ve organizasyonu gerçekleştiren Cemal Bey’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56