ARGUVAN KAYMAKAMI CUMA EMEÇ GÖREVE BAŞLADI

ARGUVAN KAYMAKAMI CUMA EMEÇ GÖREVE BAŞLADI
Gaziantep Araban İlçe Kaymakamlığı görevinden Arguvan Kaymakamlığı’na atanan Cuma Emeç göreve başladı.

01 Aralık 2016 tarihli Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Malatya’ya  atanan Vali Yardımcılarından sonra bazı İlçe Kaymakamları da Malatya Valiliği emrindeki görevlerine başladılar.

Göreve başlamaları münasebetiyle Vali Toprak’ı makamında ziyaret eden Arguvan’ın yeni Kaymakamı Cuma Emeç, Doğanyol İlçesi yeni Kaymakamı Asım Solak ve Pütürge İlçesi yeni Kaymakamı Erkan Savar kendilerini kabulünden dolayı Vali toprak’a teşekkür ettiler.

Vali Toprak’ın maiyetinde görev yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden yeni Kaymakamlar Vali Toprak’ın talimatları ve yol göstericiliği ile tecrübelerinden istifade ederek ülkemizin kadim şehirlerinden birisi olan Malatya’da görev yapacak olmaktan da büyük bir mutluluk ve onur duyduklarını belirttiler.

Vali Toprak’ da İlçe Kaymakamlarına Malatya’ya hoş geldiniz diyerek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Vali Toprak, bundan önce görev yaptıkları ilçelerdeki başarılı çalışmalarını burada da bundan sonra birlikte sürdüreceklerini ifade etti.

Gaziantep Araban İlçe  Kaymakamlığı görevinden Arguvan İlçe Kaymakamlığı görevine atanan Cuma Emeç, Kütahya Şahpane İlçe Kaymakamlığı görevinden Doğanyol İlçe Kaymakamlığı görevine atanan Asım Solak ve Çankırı Korgun İlçe Kaymakamlığı görevinden Pütürge İlçe Kaymakamlığı görevine atanan Erkan Savar görevlerine başlarken, Çorum Bayat İlçe Kaymakamlığı görevinden Yazıhan İlçe Kaymakamlığı görevine atanan İdris Akça’nın önümüzdeki günlerde göreve başlayacağı belirtildi.

Kaynak: Malatya Valiliği Basın Bülteni


 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56