CHP, ADAY ADAYLARI EĞİTİMİNE BAŞVURULAR TAMAMLANDI

Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkanı veya Belediye Meclis Üyesi aday adayı olmak isteyenlerin katılacağı Yerel Yönetimler Seçimi Aday Adayları Eğitimi başvuruları tamamlandı. Arguvan’dan eğitime başvuranların Malatya''nın diğer ilçelerine göre daha yüksek sayıda olduğu belirtiliyor.

CHP, ADAY ADAYLARI EĞİTİMİNE BAŞVURULAR TAMAMLANDI

Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkanı veya Belediye Meclis Üyesi aday adayı olmak isteyenlerin katılacağı Yerel Yönetimler Seçimi Aday Adayları Eğitimi başvuruları tamamlandı. Arguvan’dan eğitime başvuranların Malatya'nın diğer ilçelerine göre daha yüksek sayıda olduğu belirtiliyor.

Yerel Yönetimler Seçimi Aday Adayları Eğitimi, Genel Merkez’in belirlediği tarihlerde belirlenen bölge merkezlerinde yapılacak Malatya’dan eğitime başvuranlar 5-6 Temmuz tarihlerinde Gaziantep’te eğitim alacaklar.

İki gün süreli olarak planlanan eğitim çalışmalarında, İletişim, Halkla İlişkiler ve Propaganda dersinin yanında;  yerel yönetimlerle ilgili teorik konular ele alınacak ve program, başarılı sosyal demokrat belediyecilik uygulamaları sunumuyla sonlandırılması bekleniyor.

Eğitim sertifikasını alacakların daha sonra belirlenen takvim aralığında Belediye Başkanlığı veya Belediye Meclis Üyesi aday adaylığına başvuruda bulunabilecek.


www.arguvanhaber.com

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56