CHP MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAKAN İNCİ ARGUVAN'I ZİYARET ETTİ

Seçim çalışmalarını ilçe ve köylerde yoğun olarak sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan İnci, Arguvan’ı ziyaret etti.

CHP MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAKAN İNCİ ARGUVAN'I ZİYARET ETTİ
İmar komisyonu üyesi olup müteahhitliğe başlıyorlar

İlçe ve köy gezilerini Arguvan’da sürdüren CHP’li Hakan İnci, Nazım Hikmet Meydanı’nda halka hitap etti. İmar komisyonu başkanı olduğu gün ailesinin müteahhitliği bıraktığını belirten İnci, “Buradakiler ne yapıyor? İmar komisyonu üyesi oluyor, ertesi gün müteahhitliğe başlıyorlar” dedi.

Seçim çalışmalarını ilçe ve köylerde yoğun olarak sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan İnci, Arguvan’ı ziyaret etti.

Beraberinde CHP Arguvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Kızıldaş, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Güllü Tuncer, CHP İlçe Başkanı Hasan Yücel, parti yöneticileri ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte ilk olarak ilçe merkezindeki esnafları ziyaret eden CHP’li Hakan İnci, tüm esnaflarla tek tek görüşerek sohbet etti. İnci, daha sonra Arguvan Pazarı’na geçti. CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan İnci, vatandaşlarla kısa sohbetler yaparak iyi alışverişler diledi.

İNCİ, KAYMAKAMLA HEYELAN BÖLGESİNİ GÖRÜŞTÜ

Ardından Arguvan Sağlık Merkezi’ni ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten İnci, buradan da kaymakamlığa geçerek Arguvan Kaymakamı Zafer Oktay ile görüştü. Heyelan bölgesinde yaşayan vatandaşların konut sorunları hakkında konuşan İnci, vatandaşların mağdur edilmemesi gerektiğini vurguladı. Kaymakam Oktay da bu konuda gerekli çalışmaların yapıldığını söyledi.

CHP Büyükşehir Adayı Hakan İnci, ziyaretlerin ardından Nazım Hikmet Meydanı’nda Arguvanlılara seslendi. Arguvan’ın Malatya’nın aydın insanlarının yetiştiği ilçelerden biri olduğunu belirten İnci, “Benim burada sizden oy istemek gibi bir durumum olamaz. Çünkü Arguvanlılar bu seçimde de ne yapacaklarını gayet iyi biliyorlar” diye konuştu.

İMAR KOMİSYONU ÜYESİ OLUP, ERTESİ GÜN MÜTEAHHİTLİĞE BAŞLIYORLAR

Malatya’da çiftçilerin büyük sorunlar yaşadığını belirten İnci, “Malatya halkı bu iktidara nasıl cevap vermesi gerektiğini biliyor. Buna inancım tam. Sizler beni her yerde savunabilirsiniz. Çünkü 10 yıldır ben de belediyeciyim” dedi.

AKP Malatya Belediye Başkanı ve büyükşehir adayı Ahmet Çakır’ın eski ortağı Hacı Uğur Polat’ın AKP tarafından Yeşilyurt Belediye Başkanlığına aday gösterilmesine tepki gösteren CHP’li İnci, şunları söyledi: “Ben Edirne Belediyesi’nde imar komisyonu başkanıyım. İmar komisyonu başkanı olduğum gün benim ailem Edirne merkezde müteahhitliği bıraktı. Sırf şaibe olmasın, ismimiz lekelenmesin diye. Buradakiler ne yapıyor? İmar komisyonu üyesi oluyor, ertesi gün müteahhitliğe başlıyorlar. Şu anda o müteahhitleri de başbakan Malatya’ya belediye başkan adayı olarak atadı. O atadığı Hacı Uğur Polat var, Yeşilyurt’ta. O da Ahmet Çakır’ın ortağı.”

“EL ELE, KOL KOLA, OMUZ OMUZA”

30 Martta Malatya Büyükşehir Belediyesini alacaklarına inancının tam olduğunu kaydeden CHP’li İnci’nin konuşması sık sık “El ele, kol kola, omuz omuza” sloganlarıyla kesildi.

Köylerin altyapı, su, yol problemleri olduğunu belirten İnci, “Tüm sorunları gezerek görüyorum. Ama bunları yapacağız demek abesle iştigal olur. Çünkü bunlar zaten belediyenin asli görevi, zaten yapmak zorundayız” ifadelerini kaydederek, Belediye Konukevi, Yaşlılar Köyü, Kadın ve Gençlik Merkezleri gibi projelerini anlattı.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan İnci, Arguvan ilçe merkezindeki programının bazı köyleride ziyaret etti.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
ALİ DOĞAN
ALİ DOĞAN - 9 yıl Önce

ARGUVAN IN CHP KADROSU SEÇİME BÖYLE GİDİYOR......

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56