CHP MALATYA İL BAŞKANI HANGİ VEKİL ADAY ADAYINI DESTEKLİYOR?

Diğer aday adaylarının size gücenebileceğini düşünmüyor musunuz,“ Kimseden çekindiğim, korktuğum yok. Gücenecekler varsa gücensinler.

CHP MALATYA İL BAŞKANI HANGİ VEKİL ADAY ADAYINI  DESTEKLİYOR?
CHP Malatya İl Başkanı Hüseyin Baştürk’e önümüzdeki seçimlerde şanslı gördüğünüz, desteklediğiniz bir ya da birden fazla milletvekili aday adayınız var mı sorusunu yönelttim. Hüseyin Baştürk: “Milletvekili aday adayı olması için teşvik ettiğim kişiyi destekliyorum elbette.” dedi.
Sadece teşvik ettiniz diye mi destekliyorsunuz dediğimde CHP Malatya İl Başkanı Hüseyin Baştürk: “Güzide Gök Yıldırım’ı milletvekili aday adayı olması için teşvik ettim; ama sadece teşvik ettiğim için destekliyor değilim. Güzide Gök Yıldırım’ın iyi ve yararlı işler yapacağına inandığım için Güzide Gök’ü destekliyorum.”
Peki, bir kişiyi desteklediğinizi söylüyorsunuz. Ben de bu söylediklerinizi yazacağım. Diğer aday adaylarının size gücenebileceğini düşünmüyor musunuz, dediğimde “ Kimseden çekindiğim, korktuğum yok. Gücenecekler varsa gücensinler. Açık açık söylüyorum. Güzide Gök Yıldırım’ı CHP milletvekili adayı olarak destekliyorum.” dedi Hüseyin Baştürk.
 
Sultan KILIÇ - Malatya
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56