CHP’Lİ CENGİZ ÖZDEMİR’İ KINIYORUZ

Cengiz Özdemir’i, Sultan Kılıç’a ve Arguvan Habere çirkin davranışı ve tavrından dolayı kınıyor, CHP Malatya il yönetimini bu saldırıya ortak olmamaya davet ediyoruz.

CHP’Lİ CENGİZ ÖZDEMİR’İ KINIYORUZ
CHP’li Cengiz Özdemir, CHP İl Başkanı Hüseyin Baştürk’ün hangi milletvekili aday adayını desteklediğiyle ilgili olan yazısından dolayı hiçbir çıkar gözetmeden gönüllü olarak habercilik yapan, yaptığı haberleri ve fotoğrafları Malatya basını ve yine Arguvan Haber web sitemizde okuyucularla paylaşan Sultan KILIÇ’I suçlamaya yönelik bağırarak sözlü saldırıda bulunmuştur.
Sultan Kılıç’ın yazısında da belirttiği gibi Cengiz Özdemir’den hesap sormak, CHP’ye düşer. Basına yasak koyan, söyleyene değil de yazana çatan, kamuoyunu bilgilendirme görevini yapan birisine herkesin içinde öfkesini kusan Cengiz Özdemir’den CHP hesap sormazsa, bu kişiyi bünyesinde bu haliyle barındırırsa;bu saldırıyı CHP Malatya il örgütü yapmış sayılır.
Arguvan Haber ve Sultan Kılıç ‘ekmek çıkarmak’  peşinde olmadı olmayacaktır da Arguvan Haber ve Sultan Kılıç bu güne kadar hiç bir kurumdan ve kişiden bir kuruş para almamış menfaat temin etmemiş, reklam parası dahi almamış, sponsoru da bulunmamaktadır.    
Cengiz Özdemir’i, Sultan Kılıç’a ve Arguvan Habere çirkin davranışı ve tavrından dolayı kınıyor, CHP Malatya il yönetimini bu saldırıya ortak olmamaya davet ediyoruz.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
MEMET..
MEMET.. - 11 yıl Önce

sayın songül hanım siz gazetecimisiniz gazeteci haberi dogru arastırır yazar daha cengiz özdemirin kim olduğunu bilmeden adama sallıyorsun Ben sana cengiz özdemir kim olduğunu anlatıyım öyle yazını yaz demekki partide sordukların gercek chp degilmiş .

1.Cengiz özdemir uzun yıllarca bu partinin il delegesi ve Doğanşehir ilçe sekreterliği ve ilçe başkanlığı yapmıştır. chp her kategorisinde maddi ve manevi hizmetlerde bulunmuştur .
2. 1994-1999 İLE 1999-2004 Yılları arasında 2 dönem bu partiden Doğanşehir BELEDİYE Başkanlı yapmıştır.2004 YILINDA Deniz Baykalla ters düşmesi sonucu ve saglık problemleri nedeniyle belediye başkanlığına aday olmamıstır ama çeşitli laflar yüzünden bagımsız aday olabilmek partisinden istifa edif formaliteden aday olmustur. Parti calışmalarına hiç bir zaman ara vermemiş ve hiçö bir partiyede geçmemiştir. Tekrar chp yönetimi degismesi sonucu partisinin aktif üyesi olmustur .
3. cengiz özdemir ve Ailesinin Gerçek chp olduğunu arastırısan öğrenirsin..

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56