CHP’YE MALATYA’DA İLGİ YOĞUN

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Malatya il örgütüne katkı sunmak üzere kura ile gelen iki merkez yöneticisinin, CHP il, ilçe ve belde örgütleriyle gerçekleştirdikleri üç günlük gezi sona erdi.

 CHP’YE MALATYA’DA İLGİ YOĞUN
Cumhuriyet Halk Partisi’nin Malatya il örgütüne katkı sunmak üzere kura ile gelen iki merkez yöneticisinin, CHP il, ilçe ve belde örgütleriyle gerçekleştirdikleri üç günlük gezi sona erdi. CHP’nin bu üç günlük gezi ve görüşmeleri; hızlı, yoğun bir seçim çalışmasının ilk işareti olarak göründü. Üç günlük yoğun çalışmanın ardından CHP il örgütü; Parti Meclisi Üyesi Gülseren ONANÇ ve CHP Aydın Milletvekili Fatih ATAY ile değerlendirme toplantısı yaptı. Değerlendirme toplantısının ardından, kazanımlar, basın aracılığıyla kamuoyuyla paylaşıldı.
 
CHP İl Başkan Vekili Enver KİRAZ, partilerine büyük ilgi olduğunu gözlemlediklerini ifade ederek şunları söyledi:
 
“Seçim çalışmaları çerçevesinde Malatya’dan sorumlu olan PM Üyemiz Sayın Gülseren Onanç ve Aydın Milletvekilimiz Sayın Fatih Atay ile Malatya’da 17 Ocak ve 19 Ocak tarihleri arasında üç gün boyunca çeşitli temaslarda bulunarak seçim startını verdik.
 
         Bu çerçevede İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, parti üyelerimiz ve kanaat önderleriyle bilgi alışverişinde bulunduğumuz gibi, sivil toplum örgütleriyle de istişarelerde bulunduk.
 
Malatya merkezde yaptığımız mahalle buluşmalarında büyük bir ilgiyle karşılandık. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleme ve değerlendirme imkanı bulduk.
 
         Merkez İlçe, Yeşilyurt, Yazıhan, Hekimhan, Arguvan, Akçadağ, Doğanşehir gibi yedi ilçe ve bir o kadar belde ve köylerde yapmış olduğumuz görkemli ve geniş katılımlı toplantılarda; köylü, çiftçi, esnaf gibi toplumumuzun farklı kesimleriyle bir araya geldik. 
 
         Halkımızın sorunlarını, partimizden beklentilerini ve seçim döneminde uygulamamız gereken politikaları tartışma imkânı bulduk.
 
         Bu çalışmalar çerçevesinde gördüğümüz kadarıyla Malatya Halkı, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına susamış ve artık mevcut iktidara isyan edercesine büyük bir sabırsızlıkla Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını beklemektedir.
 
         Daha seçimlere 5 aylık bir süre varken yaptığımız görkemli toplantılar, bizlere gösterilen çok yoğun ilgi, parti binasında gerçekleştirmek istediğimiz fakat kalabalık nedeniyle parti binası önüne taşıdığımız ve adeta mitinge dönüşen basın açıklaması, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu seçimlere ne kadar iddialı hazırlandığının bir kanıtıdır.
 
         Bizler de Cumhuriyet   Halk Partisi İl Yönetim Kurulu Üyeleri olarak; bu programımıza önemli katkılar sunan ve kendilerinden hem partimiz adına, hem de Malatya’mız adına çok fayda sağladığımızı düşündüğümüz, eski bir sivil toplumcu, PM Üyemiz Sayın Gülseren Onanç ve örgütlenmede çok tecrübeli bir isim olan Aydın Milletvekilimiz Sayın Fatih Atay’la gerçekleştirdiğimiz bu programa katılan ve destek olan tüm partililerimize teşekkür ederken, Malatya halkına da göstermiş oldukları yoğun katılım ve desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunarız.”    dedi.
 
 
Sultan KILIÇ - Malatya
                                                                                  
                                                                            
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56