KILIÇDAROĞLU’NA MALATYA KAYISISI

CHP İl Başkanı Enver Kiraz, bazı yöneticiler , Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileriyle TBMM’yi ziyaret etti. Bu kapsamda Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’yla birlikte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’yla görüşen heyet tarafından genel başkan Kılıçdaroğlu’na Malatya kayısısı ikram edildi.

KILIÇDAROĞLU’NA MALATYA KAYISISI
CHP İl Başkanı Enver Kiraz, bazı yöneticiler , Kadın ve  Gençlik Kolları yöneticileriyle  TBMM’yi ziyaret etti. Bu kapsamda Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’yla birlikte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’yla görüşen heyet tarafından genel başkan Kılıçdaroğlu’na Malatya kayısısı ikram edildi.

CHP Malatya İl Örgütü’nden Ankara çıkarması. Kayısının ve  Malatya’nın sorunları hakkında değerlendirmelerde bulunmak üzere Ankara’ya giden CHP’liler çeşitli temaslarda bulundular.

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette ilk olarak CHP Grup toplantısına katılan Malatya örgütü, milletvekili ve konuklara Malatya’dan götürdükleri kayısılardan ikram ettiler. Kayısının içinde bulunduğu içler acısı durumu ve çözüm noktasında katkı sunmak, AKP’nin sessizliğini bozmak ve konuyu tekrar Türkiye gündemine taşımak amacıyla kayısı dağıtımının yapıldığı belirtilirken, grup toplantısında Malatya gençlik kolları üyelerinin Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na hitaben sık sık “Malatya sizinle gurur duyuyor” sloganları atması salonda alkışlarla karşılandı.

Kiraz ve beraberindekiler grup toplantısının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Malatya’nın sorunları hakkında bilgiler veren heyet üyeleri, genel başkana da kayısı ikramında bulundular. Genel Başkan Kılıçdaroğlu yaptığı değerlendirmede “Türkiye sıkıntılı süreçten geçiyor. Bu sıkıntıyı ortadan kaldıracak CHP’dir. Önümüzdeki yerel seçimlerde başarılı sonuçlar almak zorundayız. Bu nedenle bütün birimlerimize büyük görevler düşüyor. Önümüzdeki dönemde Türkiye genelinde olduğu gibi Malatya’da da önemli başarı sağlanacağına inanıyorum” diyerek  Malatya örgütünün ziyaretinden  duyduğu memnuiyeti dile getirdi.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz ve beraberindekiler parti genel merkezinde,   genel başkan yardımcılarıyla çeşitli görüşmeler gerçekleştirerek Malatya’nın sorunları hakkında ayrıntılı değerlendirmeler yaptılar.

CHP Malatya Örgütü, Ankara programı çerçevesinde ayrıca Anıtkabir’i ziyaret ederek, CHP kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün ve hemşehrimiz, 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün manevi huzurunda saygı duruşunda bulundular.

 

 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56