MALATYA TANITIM GÜNLERİNİN İKİNCİ GÜNÜNDEDE İLGİ YOK İN CİN TOP OYNUYOR

Malatya Günleri CNR EXPO Fuar Merkezi’nde ikinci gününde de hüsran yaşanıyor.Özellikle Malatya Valiliği, Malatya Belediyesi ve İl özel idaresine ait muhteşem bir görünümle yapılan stant’ların boş olması dikkatleri çekerken ücreti karşılığında yer kiralayan esnaflar hallerinden son derece şikâyetçiler

MALATYA TANITIM GÜNLERİNİN İKİNCİ GÜNÜNDEDE İLGİ YOK İN CİN TOP OYNUYOR
Malatya Günleri tanıtım etkinliği İstanbul Yeşilköy’de bulunan CNR EXPO Fuar Merkezi’nde ikinci gününde de hüsran yaşanıyor.
4 gün sürecek programın ikinci gününde de yetersiz organize ve tanıtım eksikliğinden dolayı ilgi görmüyor İstanbul’daki Malatyalıların yoğun bir nüfusa sahip olmasına rağmen organizenin ikinci gününde de stant’larda görevliler ve fuar görevlileri var.
Özellikle Malatya Valiliği, Malatya Belediyesi ve İl özel idaresine ait muhteşem bir  görünümle yapılan stant’ların boş olması dikkatleri çekerken ücreti karşılığında yer kiralayan esnaflar hallerinden son derece şikâyetçiler.
Fuarın ilk ikli günündeki gibi Cumartesi Pazar’da yeterli ilgiyi görmemesi halinde Malatya adına üzüntü verici bir organizasyon olacak.
İlk gün açılışta fuar alanına gelerek basın önünde şov yapan siyasetçiler ve bürokratlar ile çevreleri dört gün fuar alanında Malatyalılarla birlikte olmaları gerekirken açılıştan sonra ne yazık ki ortada görünmediler.
 
FOTOĞRAFLAR 2. GÜN SAAT 15:00 İTİBARİ İLE ÇEKİLMİŞTİR
 
 
 Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56