MALATYADA 5 İLÇEYE YENİ HASTANE YAPILACAK ARGUVAN LİSTEDE YİNE YOK

Malatya'da beş ilçeye yeni devlet hastanesi yapılacağı açıklandı.Hastaneye en çok ihtiyacı olan ilçelerden birisi olan Arguvan'a hastane yine yok.

MALATYADA 5 İLÇEYE YENİ HASTANE YAPILACAK ARGUVAN LİSTEDE YİNE YOK
Malatya'da beş ilçeye yeni devlet hastanesi yapılacağı açıklandı. Hastaneye en çok ihtiyacı olan ilçelerden birisi olan Arguvan'a hastane yine yok. 

AKP Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya'da Akçadağ, Arapgir, Doğanyol, Hekimhan ve Pütürge ilçelerine yeni devlet hastanesi yapılacağını açıkladı.

Öznur Çalık yaptığı açıklamada, referanduma katılarak oy kullanan herkese teşekkür ederek başladı daha sonra Çalık, Malatya'da Akçadağ, Arapgir, Doğanyol, Hekimhan ve Pütürge ilçelerine yeni devlet hastanelerinin yapılacağını söyledi. Pütürge'ye yaptırılacak olan Devlet Hastanesi'nin 30 yataklı olacağını ve yakında temelinin atılacağını söyleyen Çalık, Doğanşehir ilçesine yaptırılacak olan yeni devlet hastanesi içinde yer tahsisi yapılmasını ardından çalışmaların hızlandırılacağını ifade etti. Çalık, Arapgir, Akçadağ ve Hekimhan'a yeni devlet hastanesi yapılması ile ilgili çalışmalarında sürdüğünü kaydetti.

Basından

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56