MALATYADA CHP ADAYLARI KARŞILANDI

CHP Malatya Milletvekili adayı Veli Ağbaba karşılamaya gelen partililere teşekkür ederek, “bu desteğiniz bize güç veriyor dedi.

MALATYADA CHP ADAYLARI KARŞILANDI
 
CHP Malatya Milletvekili adayları Tavşantepe’de yüzlerce araçlık bir konvoyla binlerce kişi tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partide başlattığı değişim rüzgarı Malatya’dan tam destek görürken, Ankara’dan dönen CHP Malatya Milletvekili adayları için Tavşantepe’de karşılama töreni düzenlendi. Soğuk havaya rağmen yüzlerce araçlık bir konvoy ile karşılanan CHP Malatya birinci sıra Milletvekili adayı Veli Ağbaba, ikinci sıra Milletvekili adayı Ali Dağdelen, üçüncü sıra Milletvekili adayı Dila Boztepe, dördüncü sıra Milletvekili adayı Ekrem Dernek, 5. Sıra Milletvekili adayı Erol Bingöl’e CHP’liler sevgi gösterisinde bulundular.
 
CHP Malatya Milletvekili adayı Veli Ağbaba karşılamaya gelen partililere teşekkür ederek, “bu desteğiniz bize güç veriyor. Bu soğuk havada işinizi gücünüzü bir kenara bırakarak bizi karşılamaya gelmeniz, CHP’ye olan güveninizi gösteriyor. Hep beraber çalışacağız, hep beraber CHP’yi iktidara taşıyacağız” dedi.
 
Karşılamaya gelen araçların yoğunluğu nedeniyle Tavşantepe’deki karayolu zaman zaman trafiğe kapanırken, konvoy daha sonra hareket ederek Fahri Kayahan Bulvarından geçerek Yeşilyurt Yolu takip edilerek CHP İL Binası önüne gelindi.
 
CHP önünde partililere teşekkür eden bir konuşma yapan CHP Malatya Milletvekili adayı Veli Ağbaba, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun tüm Malatyalılara selamını getirdiğini belirterek “CHP’de yıllardır istediğimiz ve beklediğimiz değişim yaşanıyor. Aday listelerimizde gösterilen adaylar bunu gösteriyor. CHP olarak iktidar yürüyüşümüze Malatya’dan başlayacağız. Artık kaybedecek zamanımız yok, herkese görev düşüyor. Geri bırakılan Malatya’mıza hizmet etmek için hep birlikte çalışacağız. Partimizin programını, projelerini vatandaşa en iyi şekilde anlatacağız” diye konuştu.

Vahap Güner

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56