MALATYADA YILIN EN İYİLERİ

Malatya’da En İyi Program Ödülü “Gündem Özel” Vahap Güner'e Verildi. Malatya’da haftalık olarak yayınlanan “Flaş Haberé Gazetesi ve internet sitesi tarafından belirlenen “Yılın en iyileri ödülleri”, düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

MALATYADA YILIN EN İYİLERİ
Flaş Haberin “Yılın en iyileri” ödüllerini aldı
 
Malatya’da haftalık olarak yayınlanan “Flaş Haberé Gazetesi ve internet sitesi tarafından belirlenen “Yılın en iyileri ödülleri”, düzenlenen törenle sahiplerine verildi.
Avşar Otelde düzenlenen gecede konuşan Flaş Haber Gazetesi Sahibi Remzi Hayta, 11 Yıldan beri yılın en iyilerini objektif bir şekilde belirlediklerini belirterek, “Geleneksel hale getirdiğimiz bu gecede yılın en iyilerini tarafsız bir şekilde belirleyerek, başarılı isimleri ödüle layık gördük. Ödül alacak isimleri masanın başına geçip şu şu alsın diye belirlemedik. Ödül alacak isimleri belirlerken çevremizden fikir alışverişinde bulunduk, Meslektaşlarımızın görüşlerini aldık ve bunun ışığında ödül alacak isimleri belirledik. Yine de unuttuğumuz isimler varsa şimdiden özür dilerim. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı törende Malatya Musiki Cemiyeti bir konser verirken Yılın en iyileri de ödüllerini alırken ödüle layık görülen ve bir süre önce vefat eden Türk Telekom Müdürü Zeki Saraç’a verilen ödülü alan 14 yaşındaki oğlu Mücahit Saraç’ın ödülü alıken ağlaması ödül törenini duygulandırdı. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı törende Malatya Musiki Cemiyeti bir konser verirken Yılın en iyileri de ödülleri tek tek sahiplerine takdim edildi.
Ödül alan isimler şöyle:
 
YILIN BÜROKRATLARI:
Ali Osman KAHYA ( Malatya İl Emniyet Müdürü), Sami ER (İl Özel İdare Genel Sekreteri), Nihat Gürbüz (Başbakanlık Müşaviri ), Dr.Hacı Bayram ZENGİN (Sağlık İl Müdürü), Dr. Vahap BOZTEPE (Devlet Hastanesi Başhekimi), Cemal ERKOÇ (FEDAŞ İl Müdürü)
YILIN SİYASETÇİLERİ:
Fuat ÖLMEZTOPRAK( Malatya Milletvekili),Veli AĞBABA (CHP Eski İl Başkanı, Mustafa ŞAHİN (AK Parti eski İl Başkanı, Ömer EKİCİ (MHP Eski İl Başkanı)

YILIN İŞADAMLARI:
Sema BOZTEPE (Onlar A.Ş.), Murat NALÇAÇI (Kültür A.Ş.Genel Müdürü),Ahmet SERTTAŞ (İşadamı), Murat Aslan (Şehir Plancısı )

YILIN KURULUŞLARI
Emine TAŞÇI (Yardım Sevenler Derneği Başkanı), Şevket KESKİN (ESOB Başkanı), Ali EVREN (ESKKK Başkanı), Şahin KAYADUMAN (Eğitim-Sen Şube Başkanı)

YILIN BELEDİYE BAŞKANLARI:
Ahmet ÇAKIR ( Malatya Belediye başkanı ), Mehmet Şerif YILDIRIM ( Hasançelebi Belediye Başkanı), Selahattin GÜRKAN ( Battalgazi Belediye Başkanı), Hüseyin SELÇUK (Gündüzbey Belediye Başkanı), Abdulvahap ŞEREFHANLI (Hanımınçiftliği Belediye Başkanı), Hasan AYDOĞAN ( Bostanbaşı belediye başkanı), Mehmet Kavuk Yeşilyurt Belediye Başkanı

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
Zeki SARAÇ (merhum Telekom Müdürü), Naci ŞAVATA (İl Genel Meclisi Başkanı), Prof.Dr,Selim DOĞANAY (Turgut Özal Tıp Merkezi Göz Bölüm Başkanı), İbrahim KARAMAN (Gözde Hastanesi)

MURAT KOÇYİĞİT ÖZEL ÖDÜLÜ
Dr. Sezai DEMİREL

YILIN BASIN ÖDÜLLERİ
En İyi Program Ödülü “Gündem Özel” Vahap GÜNER (KANAL MALATYA),Ali ER (Sonsöz Gazetesi), Anadolu Ajansı (Abdullah Yıldız ), Mikail PELİT (ER TV ), Mehmet Balkış (GÜNEŞ TV), İsmail DEMİRCİ (UFUK TV) ,BAKIŞ Gazetesi (Gönül ORAL BAKIR), Halil İbrahim Kılıç (Malatya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü)
 

Vahap Güner

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56