MUHARREM TEMİZ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Muharrem Temiz Arguvan haber'e yaptığı açıklamada Milletvekilliği adaylık süreci başladığında görev yaptığı kurumdaki görevinden istifa ederek başvurusunu yapacağını belirtti.

MUHARREM TEMİZ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Arguvanlı sanatçımız Muharrem Temiz 2011 genel seçimlerinde Malatya’dan Cumhuriyet Halk Partisinden Milletvekili Aday Adayı olacağını açıkladı. Sanatçı dostlarının büyük desteği ile Malatya’daki etkinliklere katılan Muharrem Temiz Arguvan haber'e  yaptığı açıklamada Milletvekilliği adaylık süreci başladığında görev yaptığı kurumdaki görevinden istifa ederek başvurusunu yapacağını belirtti. Temiz adaylığının birçok yerde gündeme getirildiğini kısa bir süre sonra yapacağı geniş kapsamlı bir toplantıda Malatya halkı ile paylaşacağını belirtti.
Pir Sultan Abdal'ın "Eylemsiz bir hayatın keskin olmayan kılıca benzer" sözünü hatırlatan Muharrem Temiz’e Sanatçı dostları ile birlikte Malatya halkının da büyük destek verdiği gözlemlenmektedir. 

www.arguvanhaber.com 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
- 12 yıl Önce

herseyin hyrlisi olsun önc derim arkandayiz selam su an faza yorum yapiyacam önce hedefinize ulasmanizi dilerim almanya

- 12 yıl Önce

Sayın Rahmi Yüce Ve Muharrem Temiz M.Vekili adaylıklarını açıkladılar.Ancak Arguvan Belediye Başkanlığı aday adaylığımın esnasında ;bizat Muharrenm Temiz "senin paran"yok dedi Sayın Rahmi Yüce ise "Kanuna Karşı hile yaptığı" söylemişti. Sayın Temiz'e sormak lazım Ne Kadar paran var açıkla Paran yoksa aday olamazsın..n Sayın rahmi Yüce'ye : Ne kadar paran var açıkla.Sen hangi emekten Bahsediyorsun? Adamınız Celal Berktaş'ın Dosyalarını açayımmı?

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56