VAHAP MUNYAR VE VAHAP GÜNER BİR ARAYA GELİNCE

Hürriyet Gazetesi Ekonomi Yazarı Haber Müdürü Vahap Munyar ile Malatya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi ve HAMLE Gazetesi Yazıişleri Müdürü Vahap Güner,bir araya gelince, meslektaşları “İki Vahap bir araya geldi” demekten kendilerini alamadılar.

VAHAP MUNYAR VE VAHAP GÜNER BİR ARAYA GELİNCE
 
2 Vahap Şanlıurfa’da buluştu
 
Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünce Şanlıurfa’da düzenlenen ''20. Yerel Medya Eğitim Semineri'' yoğun ilgi görürken, ilginç tanışmalara da yol açtı.
 
Yerel Medya Seminerine konuşmacı olarak katılan ve ekonomi Gazeteciliği hakkında bilgiler veren Hürriyet Gazetesi Ekonomi Yazarı Haber Müdürü Vahap Munyar ile Malatya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi ve HAMLE Gazetesi Yazıişleri Müdürü Vahap Güner, Şanlıurfa’da Balıklı göl’de bir araya gelince, meslektaşları “İki Vahap bir araya geldi” demekten kendilerini alamadılar.
30 Yılı aşkın Gazetecilik yapan Vahap Munyar ve Vahap Güner, birlikte meslektaşlarına poz verirken, Şanlıurfa’nın ekonomik ve siyasal yapısını da yakından takip etiler.

Gazeteci Vahap Güner, Anemon Oteli Sahibi İsmail Akçura’nın Malatya’da yaptığı yatırımı Hürriyet Gazetesi Yazarı Vahap Munyar’ın köşesinde yazdığını ve işadamının karamsar olduğunu yıllar öncesinde kendisine anlattığını belirterek, “Sayın Munyar bunu anlatınca hemen Otele gittim, işadamı gerçektende karamsardı. Otel iş yapar mı diye kara kara düşünüyordu. Gündüzbey’e ekibiyle gitmişler bira istemişler “kesinlikle yasak” cevabını alınca biz niye bu yatırıma giriştik diye dert yanmıştı. Bunun üzerine önce Belediye Başkanına, Vali’ye ve Milletvekillerine durumu anlattım. Birer birer Akçura’yı ziyarete gidince işadamı rahatladı. Bugün otel büyük bir kapasite ile hizmet veriyor. Bu Otelin yapımında Sayın Vahap Munyar’ın katkılarını unutmamalıyız” diye anlattı..

Gazeteci Vahap Munyar’da meslektaşı Vahap Güner ile bir arada mutlu olduğunu belirterek, “zaman zaman Malatya’nın sorunları konusunda bilgi alış-verişi yapıyoruz” diye cevapladı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56