SAVAŞA HAYIR //

         7. Haziran da seçmen tüm partilerden dört siyasi partiye hadi ülkeyi yönetin dedi. Öyleyken iktidar partisi seçmenden istediğini alamayınca, ortaklaşa bir yönetime yol göründü ve kaçınılmazdır da..

       İyi de güven oyu alacak bir ortaklık oluşabilecek mi diye akılları karışmaya başladı.. Bu herkes tarafından günün konusu oldu, anlık olarak konuşuluyor da.. Hani ya, ‘’tüm seçime katılan partilerin hedefi ‘’ 13 yıllık iktidara ‘’hukuksuzluklar oldu deyip hesabı soracaklardı..  Şimdiyse, kim kimle nasıl ve nerede anlaşacak, herkes ayrı ayrı kırmızı çizgilerinden söz etmeye başladı..

       Kafalar karışık.. Tamam da, bu 80 Milyon nüfuslu ülke yönetilmeyecek mi?, Elbette ki, Türkiye bir hukuk ülkesidir, usulsüzlükler olduysa tümden yargıya taşınıp hesabı sorulmalıdır..

       Tabi ki, bir hukuk ülkesi başı boş sorumsuz iktidarlar eliyle kesinlikle yönetilmemelidir..

       Şu sıra öncelikle meclise başkanı için kimin olacağı çalışmaları sürdürülüyor ve birlikte güven oyu alacak bir ortaklık oluşacak mı?, kamu da bu kaygı da ağırlıklı..

       Işıt denen canilerin son olarak giriştiği katliamların akabinde, Türkiye nin korkunç hatta kabul edilemeyecek bir sınır dışı askeri hareket peşinde olduğu söylenmekte.. Kesinlikle (SAVAŞA HAYIR) Dünya milletler Birliğinin sorumsuzca IŞIT denen insan düşmanı örgütün katliamları karşısında sorumsuzluğu kabul edilmemelidir edilemez de.. Bu örgüt, çıkar için  insan düşmanı eylemcilerin arkasında olanların örgütü müdür?, ya da neden çoluk çocuk katleden IŞID ın içler yakan eylemlerine  kör gibi bakıp durmaktalar..?  

       Öncelikle Ülkemiz insancıl bir dünya düzeni için adımlarını atmalı ve tüm ülke insanları olarak.

       (SAVAŞA  KESİNLİKLE  HAYIR) demeliyiz..

       Saygılarımla.. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56