ATMANİ VAKFI RESMİLEŞTİ

En kısa bir zamanda Geçici Yönetim Kurulu toplanarak; yakın, orta ve uzun vadeli planlamalarını yapacaktır. Alınacak her karar ve girişim ve düşünce halkımız ile paylaşılarak yol alınacaktır. 

ATMANİ VAKFI RESMİLEŞTİ
Mehmet Ali Çabuk

Atmani Vakfı Avukatlarından  Salman Akdağ’dan bu gün, Vakıf Yönetim Kuruluna 'a gelen bir mesaj ile Vakfımızın resmileştiğini duymanın sevincini yaşadık.
 
      Bu müjdeli haberi yayınlayarak, tüm Aşiretlimizin, sevince ortak olmasını sağlamak hepimiz için mutluluk verici...
 
     Evet, müjdeler olsun halkımıza Atmani Vakfı resmileşti.
 
     Şimdi önümüze yeni ve yoğun bir çalışma dönemi geldi. Mazeretler tükendi. Bir araya gelinerek; daha önce tarafımızdan yapılan analiz ve tespitler yeni toplantılarla katılımcılara anlatılarak onların da görüş ve düşünceleri alınarak, yeni planlamalarla uygulamalara geçilecek.
 
     Bu katılımcılar kimler olacak sorusuna verilecek olan cevap, ÇALIŞMAK İSTEYEN HERKES... Yeni beyaz bir sayfa açılarak yola girilecektir.  Yeni açılacak beyaz sayfada; önyargı yoktur, olmamalı... Hizmet etmek isteyen her Aşiretlimize yer vardır. Yapacağımız iş bir hizmet işi olacağından, herkes durum, konum ve yeteneği ölçüsünde halkına sevda ile çalışacak ve karşılığında da halkına hizmet etmenin şevk ve onurunu yaşayacaktır.
 
     Yapılacak çok işimiz olacak. Hiç kimse geç kalmadı. Birlikteliğimizi en sıcak ve canlı bir tarzda sarmalayarak; aynı kültür, aynı heves, coşku, sevda, hüzün ve sevinçleri paylaşarak yaşamak ne güzel? İşte bu yaşam biçimine ulaşabilmenin koşulları ATMANİ VAKFI ile doğmuştur. Aşiretimiz kurumsallaşma yoluna girmiştir. En üst kurumumuz vakfımız olacaktır. Atmani Vakfı; eğitim, sosyal, ekonomik, dayanışma, etkinlikler, yardımlaşmalar, kültürel çalışmaları ile yönlendirici, uygulayıcı olacaktır
 
     En kısa bir zamanda Geçici Yönetim Kurulu toplanarak; yakın, orta ve uzun vadeli planlamalarını yapacaktır. Alınacak her karar ve girişim ve düşünce halkımız ile paylaşılarak yol alınacaktır. 
 
     Gelecek güzel günlerde, güçlü bir birliktelik ve olgunluk içerisinde kendi kültürümüz ile yoğrularak yürüyeceğimiz yolda tüm akrabalarımıza en sıcak duygularımızla içtenlikli selamlar sunuyoruz.

20.04. 2018/ ATMANİ VAKFI GEÇİCİ YÖNETİM KURULU
 
 
 
,
 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 20:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56