CHP 18 ARALIKTA OLAĞANÜSTÜ KURULTAY YAPACAK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 18 Aralık'ta olağanüstü kurultay yapılacağını, delegeler isterse çarşaf liste olabileceğini ifade etti.

CHP 18 ARALIKTA OLAĞANÜSTÜ KURULTAY YAPACAK
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 18 Aralık'ta olağanüstü kurultay yapılacağını söyledi. Kılıçdaroğlu, kurultay öncesinde Baykal ve Sav ile görüşeceğini ve delegeler isterse çarşaf liste olabileceğini ifade etti.

Bursa İl Başkanlığı'nda konuşan Kılıçdaroğlu 18 Aralık'ta kurultay yapacağını duyurararak şunları söyledi:

Kurultay öncesi önceki genel başkanımız Deniz Baykal ile de Önder Sav ile de görüşeceğiz. Ama altını çizmek isterim PM listesini bizzat ben yapacağım. Hiç kimseyi ama hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Her partilimizi kucaklayacağız. Geçmişte şu yada bu şekilde çaba harcayan her partiliye kapımız açık. Hiç kimseyi bu geçmişte bana böyle baktı, şöyle baktı demeyeceğiz. O kişiler çalıştıkları sürece, halkla tokalaştıkları sürece hepsinin, duayenlerin görüşünü almak benim için bir görevdir. Bize yönelik eleştiriler, önemler olabilir. Sorumlu bir genel başkan olarak onları dinleyeceğim. Ders almaya da özen göstereceğim. Kurultayımız iktidara yürüyüş kurultayı olacaktır. Halkın önüne çıkacağız."


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56