KURBAN OLDUĞUM ALLAH VERDİKÇE VERİYOR !

Danıştay Başkanlığına Danıştay Birinci Daire Üyesi Hüseyin Hüsnü Karakullukçu seçildi. Seçimi değerlendiren Bülent Arınç “Kurban olduğum Allah, verdikçe veriyor'' dedi. Arınç, Yargıtay Başkanlığı'na sınıf arkadaşı olan Nazım Kaynak'ın seçilmesiyle ilgili olarak da “Çok mutlu oldum” demişti.

KURBAN OLDUĞUM ALLAH VERDİKÇE VERİYOR !
Danıştay Başkanlığına Danıştay Birinci Daire Üyesi Hüseyin Hüsnü Karakullukçu seçildi. Seçimi değerlendiren Bülent Arınç “Kurban olduğum Allah, verdikçe veriyor'' dedi. 

Arınç, Yargıtay Başkanlığı'na sınıf arkadaşı olan Nazım Kaynak'ın seçilmesiyle ilgili olarak da “Çok mutlu oldum” demişti.
Danıştay’dan yapılan yazılı açıklamada, Mustafa Birden’in 1 Haziran 2011 günü yaş haddinden emekliye ayrılması nedeniyle boşalan Danıştay Başkanlığına,
bugün Danıştay Genel Kurulunca yapılan seçim sonucunda, Karakullukçu’nun seçildiği ifade edildi. 

'KURBAN OLDUĞUM ALLAH VERDİKÇE VERİYOR!'
Bülent Arınç, Danıştay Birinci Daire Üyesi Hüseyin Hüsnü Karakullukçu’nun, Danıştay Başkanlığına seçilmesiyle ilgili "Şimdi bir şey söylerim ’bütün arkadaşları bir yerlere geldi’ derler. Kurban olduğum Allah, verdikçe veriyor" dedi.
Marmarabirlik’in Başköy’deki tesislerini ziyaretinin ardından bir gazeteci Arınç’a, Danıştay Başkanlığına, Karakullukçu’nun seçilmesiyle ilgili soru yöneltmek istedi. Arınç, gazeteciye hitaben esprili bir şekilde "Şimdi onu soracaksın fark ettim ama sorma" dedi.
Bir süre sonra gazetecilere "Şimdi bir şey söylerim ’bütün arkadaşları bir yerlere geldi’ derler. Kurban olduğum Allah verdikçe veriyor" diyen Arınç, aracına binerken de "Bunun fıkrasını da sonra size anlatırım" diye konuştu.

Odatv

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56