MASTOB ANKARA ŞUBESİ GENEL KURULUNU YAPTI 

MASTOB Ankara Şubesinin olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Genel Kurulda Arguvanlı hemşehrimiz Selçuk Kaymaz Başkanlığa seçildi.

MASTOB ANKARA ŞUBESİ GENEL KURULUNU YAPTI 
MASTOB Ankara Şubesinin olağan Genel Kurul toplantısında tek liste ile aday olan Arguvan Eymirli hemşehrimiz Selçuk Kaymaz oy birliği Başkan ile seçildi.

MASTOB Ankara Şubesinin olağan Genel Kurul Toplantısında Divan Başkanlığı na SAMIYE DURMUŞ yardımcılıklarına ASIMET BINGÖL, SIDDIKA KUSANAC Ve HATICE DEMIRTAŞ Yaptı.

Kamil Göksu yaptığı konuşmada yaklaşık 7 yıldır büyük bir şevkle yaptığım başkanlık görevimi kişiliğine ve karakterine güvendiğim bu güne kadar da başkan vekilliğimi yapan değerli kardeşim Selçuk Kaymaz a devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Ankara’da tüm hemşehrilerimizi kucaklayan bu güzide kurumumuz Selçuk başkanla daha iyi yerlere geleceğinden eminim dedi.

Kongrede MASTOB Ankara Şube nin federasyona üyeliği görüşüldü ve (MAFED) Ankara Malatyalılar Federasyonu na üyeliği oy birliği ile kabul edildi.

Selçuk kaymaz da konuşmasında MASTOB Ankara şubede Kamil Göksu başkanımızla 2014 den beri başkan vekili olarak çalıştık ve başarılı çalışmalar yaptık. Bundan sonra da tüm hemşehrilerimizi kucaklayarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Geçmişte çok değerli başkanlarımız görev yaptılar Rahmet li Nurettin Soykan, Bahaddin Atila ve Kamil Göksu başkanlarımızın bıraktıkları yerden daha üst seviyelere taşıyacağız. MAFED (Ankara Malatyalılar Federasyonumuzla) Koordineli bir şekilde başarılı çalışmalar yapacağız. Hiç bir hemşehrimizi ötekileştirmeyeceğiz hepsini kucaklayacağız bizlerle birlikte yol alan hemşehrimiz ve derneklerimizle federasyonumuzun koordinasyonuyla önemli çalışmalar yapacağız. Ben ve arkadaşlarımı bu göreve layık gören siz değerli Kongre delegesi hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.

Mastön Ankara Yönetim Kurulu 
1-Selçuk Kaymaz
2-Bulent İnce
3-Coskun Türkmen
4-Naki Dikbas
5-Ali San
6-Samiye Durmuş
7-Guzin Koçak
8-Halil Cansız
9-Burcin Şahin
10-Metin Alanyuz
11-Ibrahim Evin
 
Denetim kurulu
1-Bahaddin ATİLA
2-Abidin Abdullah Eren
3-Lutfu Özbay

www.arguvanhaber.com


Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2021, 07:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56