OSMANLI KEŞKE ALEVİLERİ BİTİRSEYDİ !

Kadir Mısırlıoğlu Ceviz Kabuğu programında Aleviler için inanılmaz ifadeler kullandı. Mısırlıoğlu, Alevileri kastederek Osmanlı için "İsyan eden adamı bitireceksin, keşke bitirseydi' ifadelerini kullandı.

OSMANLI KEŞKE ALEVİLERİ BİTİRSEYDİ !

İslamcı ve Osmanlıcı kimliği ile tanınan Kadir Mısırlıoğlu Ceviz Kabuğu programında Aleviler için inanılmaz ifadeler kullandı. Mısırlıoğlu, Alevileri kastederek Osmanlı için "İsyan eden adamı bitireceksin, keşke bitirseydi' ifadelerini kullandı.

İslamcı ve Osmanlıcı kimliği ile tanınan ve sağcı kamuoyunda ağırlığı olduğu bilinen Kadir Mısırlıoğlu, Hulki Cevizoğlu'nun sunduğu Ceviz Kabuğu programında Aleviler için insanlık dışı bir ifade kullandı. Programın diğer konuğunun Osmanlı'da 30 bin alevinin katledildiğini hatırlatması üzerine, Mısırlıoğlu sinirlendi ve Alevileri kastederek "İsyan eden adamı bitireceksin, keşke bitirseydi' ifadelerini kullandı.

'Osmanlı'nın hoşgörüsü' üzerine sıkça güzellemelerinin yapıldığı bugünlerde yılların Osmanlıcı olarak bilinen Mısırlıoğlu'nun bu sözleri oldukça dikkat çekti.

Basından

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56