KÜLTÜRÜMÜZÜN EMEKÇİLERİNDEN HASAN DOĞAN HAKKA YÜRÜDÜ

Arguvan Ermişli Köyünden olup İstanbul’da yaşayan, kültürümüzün önemli emekçilerinden ve elçilerinden Hasan Doğan hakka yürüdü. Hasan Doğan sazı, sözü ile birlikte sohbetlerinde verdiği mesajlarla da özgür düşünen, sorgulayan bireylerin yetiştirilmesi içinde ciddi gayret sarf etmiştir.

KÜLTÜRÜMÜZÜN EMEKÇİLERİNDEN HASAN DOĞAN HAKKA YÜRÜDÜ
Arguvan Ermişli Köyünden olup İstanbul’da yaşayan, kültürümüzün önemli emekçilerinden ve elçilerinden Hasan Doğan hakka yürüdü.
Hasan Doğan’ın Antalya’da aniden rahatsızlanıp vefat ettiği, cenazesinin 25 Nisan Perşembe günü İstanbul’da kaldırıldığı öğrenildi.
Önemli kültür emekçisi ve elçilerinden birisi olan Hasan Doğan,  çok sayıdaki sanatçıya da kültürümüzü doğru şekilde aktarma görevini başarılı bir şekilde yapmış sazı, sözü ile birlikte sohbetlerinde verdiği mesajlarla da özgür düşünen, sorgulayan bireylerin yetiştirilmesi içinde ciddi gayret sarf etmiştir.
Her yönü ile topluma örnek bir kişiliği ile tanınan Hasan Doğan’ın vefat haberini ne yazık ki geç aldık.Kendisini rahmetle anıyor, ailesine, Ermişli köylülerine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.
Ersoy Eren
www.arguvanhaber.com   
                                       
Fotoğraf: Ersoy Eren
 
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56