MALATYALI İŞADAMI MEHMET KARAKAŞ VEFAT ETTİ

Malatyalı işadamı Mehmet KARAKAŞ (55) hayatını kaybetti. Geçmiş dönemlerde Arguvan Vakfına da katkı sunan işadamının vefatı sevenleri ile birlikte Arguvanlı dostları tarafından da üzüntüyle karşılandı.

MALATYALI İŞADAMI MEHMET KARAKAŞ VEFAT ETTİ
Malatyalı işadamı Mehmet KARAKAŞ (55) hayatını kaybetti. Geçmiş dönemlerde Arguvan Vakfına da katkı sunan işadamının vefatı sevenleri ile birlikte Arguvanlı dostları tarafından da üzüntüyle karşılandı.
Arguvan Vakfı’nın emektarlarından ve eski başkanlarından Merdan ERCAN Mehmet Karakaş’ın vefatı dolayısı ile aşağıdaki açıklamayı yaptı.
Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı'na ciddi maddi katkıları  olan, Hacıbektaş Belediyesi öncülüğünde Cumhuriyet Gazetesi ve rahmetli İlhan Selçuk'un katkılarıyla, Cumhuriyet'in ilânından bugüne kadar ki devrim şehitlerinin, aydınların ve toplumsal olayların (Maraş, Çorum, Sivas, Malatya vb.) anısına yapılan "KARANLIKTAN AYDINLIĞA" anıtı projesine, "BU PROJEDE ARGUVAN ve KÖYLERİ EĞİTİM KÜLTÜR VAKFI'nın ADI OLMADAN PROJENİN EKSİK KALACAĞINI" düşünerek Vakfımız adına çok ciddi maddi katkıda bulunan değerli dostum, arkadaşım, kardeşim,  Malatya'lı işadamı, sevgili MEHMET KARAKAŞ’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Acımı paylaşan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Merdan Ercan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56