YİNE Mİ AKİLLER //

     Yani zamana oynayanlar, ‘’77. Milyonun en akıllıları diye göreve çağrılanlara,‘’yahu oyalayın işte şu insanları önceden de yaptınız ya, seçimlere şunun şurasında üç beş ay gibi kısa bir süre kaldı, demediler mi..
      Ha hem de seçimler daha da öne alınacak gibi laflar da dolaşıyor  ortalarda..
           Her neyse, S. Başbakan el acele hazırlatıp meclise taşıdığı çuval yasalarla ‘’tüm
      muhalefeti delirtti, her konuşmasında tüm ülke insanlarını‘’tehdit edici çıkışlarla da etrafa
      korku saçmaya başladı..
      Ülkeyi hukuksuzlukla darmadağın eden AKP iktidarına inanılmamalıdır. Akiller denen akıllıların zaman kaybına oynamaktan başka ‘’Alevi ve Kürt yoldaşlarımızın sistemle olan sorunlarına bir çözüm aradıklarına da inanılmamalı..
      Silahsız ve kavgasız çağdaş bir iç barışın yolu gayet açık, çözüm ise ‘’hayatı paylaşmakla mümkündür ve yeri de ‘’TBMM sidir.. Her temsili yasa yapıcıları oradadır, huzur için her türlü yolu kullanmaya yetkide onların dilinde ve ellerindedir..
      Öbür önemlisi malum, ‘’Irak Suriye sınırları içinde ‘’kelle kesen zalim Işid eşkıyalarını bölgeden arındırıp normal yaşamın sağlanması da, ‘’birleştik Işik ki bitireceğiz diyen ve dağa taşa bomba yağdıran ‘’ABD ve gibileri olaya kalleşçe kaçak oynamasınlar, tüm dünya ve ABD insanlarının da, acilen huzura çağrıları ve ihtiyaçları var diye düşünüyoruz.
     
  Saygılarımla.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56