ANKARA ARGUVANLILAR DERNEĞİ'NİN KADINLAR KOLU TOPLANTISI YAPILDI

Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği'nin Kadınlar Kolu toplantısı 25 Kasım 2012 Pazar günü dernek merkezinde yapıldı.

ANKARA ARGUVANLILAR DERNEĞİ'NİN KADINLAR KOLU TOPLANTISI YAPILDI
Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği'nin Kadınlar Kolu toplantısı 25 Kasım 2012 Pazar günü dernek merkezinde yapıldı. Toplantıya Kadınlar Kolu üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleri ve Ankara Malatyalılar Derneği Kadın Kolları'ndan üyeler katıldı.

Toplantının ilk bölümünde Dernek Başkanı Asım AYDOĞDU derneğin faaliyetleri hakkında bilgi vererek önümüzdeki aylarda yapılması planlanan faaliyetleri Kadınlar Kolu üyeleri ile paylaştı. Kadınların desteğinin her zaman önemli olduğunu belirten ve şimdiye kadar verilen destek için teşekkür eden Asım AYDOĞDU, bundan sonraki dernek faaliyetlerinde de kadınların desteğini beklediklerini belirtti.

Kadınlar Kolu üyeleri dernek faaliyetleri konusunda Yönetim Kurulu'na teşekkür ederek bundan sonraki faaliyetler için de desteklerinin süreceğini  belirttiler.

Toplantının ikinci bölümünde Arguvanlı sanatçı Ali Rıza GÜLTEKİN katılımcılara bir türkü dinletisi sundu. Toplantı Kadınlar Kolu üyelerinin yapmış olduğu yöresel yemeklerin ikramı ile son buldu.
Kaynak: İbrahim Özgür BEKTAŞYorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56