ARGENDER FUTBOL TURNUVASINDA DOLAYLI ŞAMPİYON OLDU

12 takımın katıldığı turnuvanın finali 6 Haziran 2010 tarihinde Yurt Spor ile Dolaylı takımı arasında oynandı maçı 3-0 kazanan Dolaylı takımı şampiyon oldu, Yurt Spor’un ikinci olduğu turnuvada centilmenlik kupası Narmikan takımına verildi.

ARGENDER FUTBOL TURNUVASINDA DOLAYLI ŞAMPİYON OLDU
Arguvan Gençlik ve Kültür Derneği Derneği’nin düzenlediği 2. ARGENDER FUTBOL TURNUVASINDA DOLAYLI TAKIMI ŞAMPİYON OLDU 12 takımın katıldığı turnuvanın finali 6 Haziran 2010 tarihinde Yurt Spor ile Dolaylı takımı arasında oynandı maçı 3-0 kazanan Dolaylı takımı şampiyon oldu, Yurt Spor’un ikinci olduğu turnuvada centilmenlik kupası Narmikan takımına verildi.
 
Dolaylı takımına kupayı Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan verdi. Taştan kupayı verirken yaptığı konuşmasında Arguvan Gençlik ve Kültür Derneğinin gençlerin birlik ve beraberliğini sağlamak üzere düzenlediği turnuvanın başarılı bir şekilde tamamlandığını bununda gençlere moral verdiğini bu tür çalışmaların artarak devam etmesinin önemini belirtip turnuvaya emeği geçenlere ve dernek yöneticilerine teşekkür etti.

www.arguvanhaber.com

Haber Kaynağı ve Fotoğraflar: Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56