ARGUVAN ABDAL MUSA KÜLTÜR DERNEĞİNDEN AÇIKLAMA

Derneğimizde oluşturduğumuz kütüphanemizdeki kitap eksikliğini gidermemiz için özellikle alevilikle ilgili kitapların ve alevi yazarların kitaplarına ihtiyacımız vardır.

ARGUVAN ABDAL MUSA KÜLTÜR DERNEĞİNDEN AÇIKLAMA
Arguvan Abdal Musa Kültür Derneği faaliyetlerini duyurabilmek amacıyla yeni bir web sitesi açtığını duyurdu web sitesinde aşağıdaki açıklama yapıldı.

Açıklama
                 

Bundan sonra abdal musa kültür derneğiyle ilgili haberleri ve çalışmalarımızı derneğimiz sitesinden siz halkımıza duyuracağımızı bildiririz. Derneğimizi 22,05,1995 yılında bizler aile olarak kurduk kuruluş amacımız o gün ki şartlarda abdal musa lokmalarımızın unutulmaması ve kültürümüzün yaşatılmasıydı. Bugün bu şekliyle birnebzede olsa bunun yaşamasına sebep olduğumuz için mutluyuz .

Başda rahmetli abim hasan üstün (derneğin kurucu başkanı)  derneğin bu hale gelmesinde,büyük emekler verdiği ve bu güne kadar hakkı rahmetine kavuşmuş olan dernek üyelerimizin çalışmalarını takdir ederek rahmet dileriz.  Bugüne kadar derneğimizden maddi manevi desteğini esirgemeyen arguvanlı canlara bu konuda duyarlı olan insanlarımıza şahsım ve derneğimiz adına teşekkür ediyorum
                 

Bundan sonrada derneğimizde çalışmalarımızı kendi kültür ve inancımızla ilgili çalışmalarda bulunacağımızı ve derneğimizin daha önceden olduğu gibi hiçbir siyasi  oluşum ve faliyette yer almayacağını tüm canlara bildiririm ( inancımızı siyasetten ayırma adına) Herzaman çalışmalarımızda alevi kimliğimizi ön pilanda tutarak çalışacağız...

Derneğimizde oluşturduğumuz  kütüphanemizdeki kitap eksikliğini gidermemiz için derneğimize özellikle alevilikle ilgili kitapların ve alevi yazarların kitaplarına ihtiyacımız vardır. Bu konuda yardımcı olacak olan tüm canlara teşekkür ediyorum ve tüm canların katkılarını bekliyorum.

www.arguvanabdalmusakulturdernegivecemevi.com                                          

ABDAL MUSA KÜL.DER.BAŞKANI
                                                                                 
SONER ÜSTÜN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56