ARGUVAN ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNDA BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

Atatürk İlköğretim Okulu ile Okul Aile Birliği Arguvan Atatürk İlköğretim Okulunda bir ilki gerçekleştirdiler\"Huzurevleri Olmalı mı Yoksa Olmamalı mı\" konulu bir MÜNAZARA’YI sergilediler.Ayrıca her sınıftan ayın öğrencisi seçilerek, ödüllendirilirken, Yine aynı etkinlikle başarılı 3(Üç) öğrenci’de ödüllendirildi.

ARGUVAN ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNDA BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

Atatürk İlköğretim Okulu ile Okul Aile Birliği Arguvan Atatürk İlköğretim Okulunda bir ilki gerçekleştirdiler. Okulun Türkçe öğretmeni Eylem ÖZDEMİR rehberliğinde 7/A Sınıfı öğrencileri \"Huzurevleri Olmalı mı Yoksa Olmamalı mı\" konulu bir MÜNAZARA’YI sergilediler. Programı görsel sanatlar dersi öğretmeni Zehra Alman sundu.

A Grubu (Huzurevleri Olmalı)

1-Özgül ÜSTÜN

2-Demet ALKAN

3-Hakan AKIN

Yedek Cansu ENGÜZEL  

B Grubu (Huzurevleri Olmamalı  

1-Sidar ERCAN

2-Serhat SOLMAZ

3-Mert ENGÜZEL

Yedek M.Ali BOSTANCI

 

Ayrıca her sınıftan ayın öğrencisi seçilerek, ödüllendirilirken, Yine aynı etkinlikle başarılı 3(Üç) öğrenci’de ödüllendirildi.

Okulda ayın öğrencisi seçilen öğrenciler

1-A Azra Turgut

2-A Leyla Öykü Aylaz

3-A Pınar Çınar

4-A Gencay Kutay

5-A Cankart Güney

6-A Zeynep Bakır

7-A Serhat Solmaz

8-A Şükran Boran    

Deneme ve kazanım sınavlarında (Okulda-İlçede-İlde ve Bölgede) derece yapan başarılı öğrenciler    

4-A Doğaç Alman

6-A Zeynep Bakır

7-A Özgül Üstün

İlçe Kaymakamı Aslı Aynaoğlu Kuzulu başta olmak üzere Belediye Başkanı Hüseyin Taştan -Milli Eğitim Müdürü Ergül Güner- Milli Eğitim Şube Müdürü Adnan Gönültaş- Sağlık Grup Başkanı İsmail Aylaz-İlçe Askerlik Şubesi Başkanı Ümit Kutay -İlçe Emniyet Müdürü-İlçe Nüfus Müdürü-İlçe Müftüsü ve Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Erdoğan Doğan ile çok sayıda öğrenci velileri ve daire amirleri törenine katıldılar.

Okulda ayın öğrencisi seçilen öğrencilere İlçe KaymakamıAslı Aynaoğlu Kuzulu tarafından/Münazara Etkinliğine katılan öğrencilere İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Taştan ve başarılı öğrencilerde askerlik şube başkanı Ümit Kutay tarafından çeşitli ödüller verildi.

Okul Müdürü Asker DOĞAN yaptığı açıklamada bu ve benzeri sosyal faaliyetlerin devam edeceğini belirterek, etkinliğe katılan tüm katılımcılara Kaymakam Aslı Aynaoğlu Kuzulu ve Belediye Başkanı Hüseyin Taştan başta olmak üzere tüm daire amirlerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.  

Kaynak: Arguvan Anadolu Ajansı Muhabiri Ramazan Taştaş

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

ARGUVAN ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNDA BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56