ARGUVAN DA TELEFON SORUNU BİTMEK BİLMİYOR

Arguvan Şotik (Çobandere) mahallesine bağlı Küllükler mezrasında 54 gün telefonlar çalışmıyor.

 ARGUVAN DA TELEFON SORUNU BİTMEK BİLMİYOR

Arguvan mahallelerinde (Köylerinde) telefon sorunu bitmek bilmiyor. Daha önce çalınan kabloların yüzünde mağdur olan inQsanlar şimdi de telefon arızalarından şikâyetçi.

Arguvan Şotik (Çobandere) mahallesine bağlı Küllükler mezrasında 54 gün telefonlar çalışmadı. Köy halkından Rıza Karaca bir misafirinin cep telefonu ile çekeceği bir noktaya gelerek sorunu iletti.  121 arızayı aradığımızda “Geçici olarak hizmet veremiyoruz. Kısa bir sürede sorun giderilecektir” denilmekte.

Rıza Karaca “Küllükler mezrasın da 54 gün telefon çalışmadı. Sonra tamir edildi, bir gün çalıştı bu defa Koru mezrasının telefonları arıza yaptı. Orayı tamir ettiler bizimki bozuldu” diyor. İletişim çağını yaşadığımız bir zamanda normal telefonları dahi çalışmayan insanların durumunu anlamak için bu bölgelerde bir süre yaşamak gerekir aksi takdirde anlamak çok zor.

Rıza Karaca gibi sağlık sorunları yaşayanlar için ayrıca hayati önem taşıyan telefonların kısa sürede sağlıklı bir yapıya kavuşturulup mağduriyetin giderilmesi bekleniyor.

                                                                                       

RIZA PARLAK

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56