ARGUVAN KAYMAKAMI ARGUVAN LİSESİ ÖĞRENCİ YURDUNU VE ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ.

Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, lise öğrenci yurdunu ziyaret ederek öğrencilerle yemek yedi. Arguvan Lisesi Öğretmenleriyle bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

ARGUVAN KAYMAKAMI ARGUVAN LİSESİ ÖĞRENCİ YURDUNU VE ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ.
Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, lise öğrenci yurdunu ziyaret ederek öğrencilerle yemek yedi. Maraşlı, yurdu denetledi, mutfağı ve etlerin muhafaza edildiği buzdolabını kontrol etti. Çocuklara verilen günlük et miktarı hakkında bilgi alan Mehmet Maraşlı, yemek listesini kontrol etti. Çocuklara en iyi hizmetin verilmesini isteyen Maraşlı, dört bölmeli servis tabağını eline alarak yemek sırasına girdi ve yemeğini alıp öğrencilerle yemek yedi.
Arguvan Kaymakamı Maraşlı Öğretmenleri Dinledi
Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Arguvan Lisesi Öğretmenleriyle bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi. Öğretmeler sohbet sırasında Kaymakam Maraşlıdan öğretmen odasına bilgisayar istediler Maraşlı da bilgisayar taleplerini olumlu karşılayarak öğretmenlere sizden başarı bekliyorum diyerek Üniversite deneme sınavlarının sık sık yapılarak öğrencilerinin başarılarının ölçülmesi gerektiğini, gerektiğinde dershanelerle irtibata geçebileceklerini belirtti.  
Maraşlı, öğretmenlere "Sizlerin her zaman yanınızdayım, öğrencilerin başarılı olup üniversiteyi kazandırmaları gerekmektedir" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56