ARGUVAN KAYMAKAMLIĞINA ATANAN ABDULLAH ŞAHİN GÖREVİNE BAŞLADI

Arguvan Kaymakamlığına atanan Abdullah Şahin göreve başladı. 

ARGUVAN KAYMAKAMLIĞINA ATANAN  ABDULLAH ŞAHİN GÖREVİNE BAŞLADI
Cumhurbaşkanlığı kararıyla Arguvan Kaymakamlığına atanan Çavdır Kaymakamı Abdullah Şahin göreve başladı. 

Arguvan Kaymakamı Çavdır göreve başlamasından hemen sonra ilçede çeşitli ziyaretler yaparak esnaflar ve vatandaşlarla tanışıp sorunlarını dinledi. 

Abdullah Şahin'in kısa özgeçmişi

4 Eylül 1987'de Köyceğiz'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Köyceğiz’de tamamladı. 2010 yılında Antalya Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 22 Mayıs 2012 tarihinde Manisa Valiliği Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. Manisa Valiliğinde il stajını, Eğirdir ve Söğüt ilçelerinde Kaymakam Refikliği Stajını, Durağan, Dikmen ilçeleri ve Sinop il merkezinde teftiş stajını, Isparta Yenişarbademli ile Kırklareli Kofçaz ilçelerinde Kaymakam Vekilliği stajını tamamladı.
 
İngiltere’ nin Sheffield kentinde bulunan University of Sheffield da 1 yıl süreyle dil eğitimi aldı. İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın yürüttüğü 101. Dönem Kaymakamlık Kursunu başarı ile tamamladı. 19.06.2016 tarihinden itibaren Çavdır Kaymakamlığı görevini yürüten Abdullah Şahin, Resmi Gazetenin 1 Eylül 2018 günkü sayısında yayınlanan kararname ile Arguvan Kaymakamlığına atandı. 

www.arguvanhaber.com


 

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2018, 20:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56