ARGUVAN KAYMAKAMLIĞINA SELÇUK YOSUNKAYA ATANDI

İçişleri Bakanlığı'nın Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi Resmi Gazetede yayınlandı Arguvan Kaymakamlığına Osmaniye Sumbas Kaymakamı Selçuk Yosunkaya Atandı. Arguvan Kaymakamı Zafer Oktay ‘da Göle Kaymakamlığına atandı.

ARGUVAN KAYMAKAMLIĞINA SELÇUK YOSUNKAYA ATANDI
İçişleri Bakanlığı'nın Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi Resmi Gazetede yayınlandı Arguvan Kaymakamlığına Osmaniye Sumbas Kaymakamı Selçuk Yosunkaya Atandı.  Arguvan Kaymakamı Zafer Oktay ‘da Göle Kaymakamlığına atandı. 

Arguvan Kaymakamlığına Atanan Selçuk Yosunkaya Kimdir ?

1985 yılında Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Güngören’de tamamladıktan sonra 2004 yılında girmiş olduğu Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Mezuniyet sonrası bir süre Sosyal Güvenlik Denetmeni olarak görev yaptıktan sonra 09.09.2009 tarihinde Kırklareli Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Sırasıyla Kırklareli, Balıkesir ve Konya’da çeşitli stajlar ve Gaziantep-Nurdağ’ında Kaymakam Vekilliği ve en son Osmaniye Sumbas Kaymakamlığı görevini yaptı. İçişleri Bakanlığı'nın Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Arguvan Kaymakamlığına atandı.

Selçuk Yosunkaya İngiltere’de Canterbury şehrinde Christ Church Üniversitesinde dil eğitimi aldı.

www.arguvanhaber.com

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
kağan ateş
kağan ateş - 9 yıl Önce

İlçe kaymakamımıza ilçemize katkılarından dolayı teşekkür ediyor yolu açık olsun diyorum. Arguvan seni asla unutmayacaktır.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56