ARGUVAN KAYMAKAMLIĞINA SULAKYURT KAYMAKAMI GÖKHAN DOLAŞ ATANDI

Cumhurbaşkanlığı kararıyla Arguvan Kaymakamlığına Kırıkkale- Sulakyurt Kaymakamı Gökhan Dolaş atandı. Arguvan Kaymakamı Abdullah Şahin Elazığ- Karakoçan Kaymakamlığına atandı.

ARGUVAN KAYMAKAMLIĞINA SULAKYURT KAYMAKAMI GÖKHAN DOLAŞ ATANDI
Cumhurbaşkanlığı kararıyla Arguvan Kaymakamlığına Kırıkkale- Sulakyurt Kaymakamı Gökhan Dolaş. Kaymakamı Arguvan Kaymakamı Abdullah Şahin Elazığ- Karakoçan Kaymakamlığına atandı.
 
Gökhan Dolaş’ın Özgeçmişi
1989 tarihinde Adıyaman’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Fatih İlköğretim Okulu ve Adıyaman Anadolu Lisesinde tamamladı. 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 1,5 yıl Maliye Bakanlığında Maliye Uzman Yardımcısı olarak çalıştı. Kaymakamlık mesleğine intisap ettikten sonra Gaziantep-İslahiye ve Nevşehir-Avanos ilçelerinde Kaymakam refikliği stajı; Mülkiye Teftiş Kurulunda teftiş stajı ; Uşak-Karahallı, Yozgat-Çekerek ve Eskişehir-Mahmudiye ilçelerinde vekalet stajı yaptı. İngiltere-Leicester şehrinde 8 ay süreyle dil eğitimini tamamladı.
        25 Ekim 2018 tarihinden itibaren Kırıkkale-Sulakyurt ilçesi kaymakamı olarak atanan Gökhan DOLAŞ evli ve bir çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

www.arguvanhaber.com
 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2020, 07:09

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56