ARGUVAN VAKFI BAŞKANI MEHMET KIZILDAŞ ARGUVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI

Mehmet Kzıldaş yaptığı açıklamasında; Bu güne kadar yapmış olduğumuz festivaller, Arguvan türküleri ses yarışması ve tüm etkinliklerde göstermiş olduğumuz başarılar, gelecekte Arguvan için yapacaklarının göstergesi olduğunu belirtip, Arguvan’ı hak ettiği düzeye taşımaya adayız. Arguvan için her alanda büyük düşünüyoruz dedi.

ARGUVAN VAKFI BAŞKANI MEHMET KIZILDAŞ ARGUVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI
İstanbul'da faaliyet gösteren Arguvan Vakfı Başkanı Mehmet Kızıldaş, Arguvan Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.  Arguvan Nazım Hikmet meydanında (Ziraat Bankası önü) 29.05.2013 Çarşamba günü yapılan açıklamanın metni aşağıdaki gibidir.

SAYGI DEĞER ARGUVANLILAR GÜZEL İNSANLAR HEPİNİZİ SAYGIYLA SEVGİYLE SELAMLIYORUM HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ.

          Arguvanlıların şahsıma vermiş oldukları sorumluluktan dolayı onur duyuyorum. Göstermiş oldukları güven nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum.

          Yaşadığımız bu süreçte bu onurlu sorumluluğu şahsıma uygun gören ve bu gün beni yalnız bırakmayan İstanbul’daki Dernek Başkanlarına, Arguvan’a hizmeti ibadet gibi gören dostlarıma, her türlü hizmette yanımızda olacağına söz veren İstanbul’daki iş adamlarımıza, bürokrat ve Akademisyenlerimize, aday adaylığı konusundaki düşüncelerimizi paylaştığımız Cumhuriyet Halk Partisi İlçe ve İl Örgüt Başkan ve Yöneticilerine, huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

        Arguvan ve Köylerinde yaptığımız ziyaret ve toplantılarda bizlere gösterdikleri yakın ilgiden dolayı Köy Muhtarlarımıza, Esnaflarımıza ve tüm Arguvanlılara teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

          Sevgili Arguvanlılar, göreve talip olmaktaki amacımız Arguvan kültürüne ve kimliğine denk düşen şeffaf, demokratik, çağdaş ve katılımcı bir yerel yönetim anlayışını Arguvan’da hayata geçirmektir.

          Bu anlayıştan hareketle başlamış olduğumuz çalışmalar her aşamada ortak düşünce ve ortak akılla devam edecek, Sosyal Belediyecilik anlayışımız gereği, Arguvanlıların sağlığından- Eğitimine, sosyal kültürel gelişim ve tanıtımından her türlü ekonomik kalkınmasına katkı sunacak projeleri hep beraber üretip hayata geçireceğiz.

          Belediyecilik halka hizmet etmek işidir. Hizmet ekiple olur. Kişiler tek başına başarılı işler yapamazlar. Biz sivil Toplum Örgütlerimizden, iş adamlarımızdan, Meslek Odalarımızdan, Eğitim ve Sağlık emekçilerimizden aldığımız destekle yola çıktık.

         Arguvan’ı hakettiği düzeye taşımaya adayız. Arguvan için her alanda büyük düşünüyoruz.

          Köklerimize dönerek, köklerimizden aldığımız ilhamla Arguvan’ı yeniden canlandırıp Türkiye’nin önemli kültür kentlerinden biri haline getireceğiz.

          İnançlarımızı, düşüncelerimizi ve kimliğimizi asimile ederek, tek tip insan yaratmaya çalışanlara Arguvan kültürü ve kimliği ile insanlığı öğreteceğiz.

          Bu güne kadar yapmış olduğumuz festivaller, Arguvan türküleri ses yarışması ve tüm etkinliklerde göstermiş olduğumuz başarılar, gelecekte Arguvan için yapacaklarımızın göstergesidir.

          Yukarıda açıkladığımız nedenlerden dolayı CHP’den Arguvan’ı sizlerle birlikte yönetmek için aday adaylığımı kamuoyuna açıklıyorum.

 BİR OLALIM,İRİ OLALIM, DİRİ OLALIM.

         Daha güzel bir Arguvan için el-ele, omuz-omuza duralım.

         Hepinizi sevgiyle, Saygıyla Selamlıyorum.

 

                                                                  Mehmet KIZILDAŞ
Fotograflar: Erol Çakmak 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56