ARGUVAN VAKFI GENEL KURULU’NA YAKLAŞIRKEN

Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı’nın 17.Ocak 2010 çoğunluk sağlanamadığı takdirde 24 Ocak 2010 tarihinde yapılacak olağan genel kurul toplantısı öncesinde 27 Aralık 2009 tarihinde oluşturulan yönetimde yer alacak isimlerin belirlenmesi amacıyla oluşturulan komisyon’un çalışmasına son verdiği açıklandı.

ARGUVAN VAKFI GENEL KURULU’NA YAKLAŞIRKEN

Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı’nın 17.Ocak 2010 çoğunluk sağlanamadığı takdirde 24 Ocak 2010 tarihinde yapılacak olağan genel kurul toplantısı öncesinde 27 Aralık 2009 tarihinde oluşturulan yönetimde yer alacak isimlerin belirlenmesi amacıyla oluşturulan komisyon’un çalışmasına son verdiği açıklandı.

14 Ocak 2009 tarihinde Arguvan Vakfı Web sitesinde yapılan açıklama 

Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı Genel Kurucu Adayları

Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı kurucular kurulu genel kurula hazırlık danışma komitesi hazırlık çalışmalarına son vermiştir. Vakıf başkanlığına aday olmak isteyenler programlarıyla genel kurulda aday olabilirler.

Saygılarımızla.  

Arguvan Vakfı web sitesinde yapılan komisyon oluşturma açıklaması 

ARGUVAN VAKFI DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI YENİ YÖNETİM İÇİN İSİM OLUŞTURMA KOMİSYONU KURULDU

Arguvan ve köyleri eğitim kültür vakfı yönetin kurulu aldığı karar gereği kurucular kurulu istişare toplantısı 27 Aralık 2009 tarihinde vakıf merkezinde yapıldı. Yeni oluşturulacak yönetimde yer alacak isimlerin belirlenmesi için kuruculardan ve derneklerdan oluşacak bir komisyon kurulmasını önerildi. Komisyon yapmış olduğu çalışmaları ve sonuçlarını en geç 10 ocak 2010 tarihinde vakıf kurucular kurul üyelerine ve dernek başkanlarına sunacak. Dernek başkanları ve vakıf kurucuların da talebi doğrultusunda kurulacak komisyon aşağıdaki isimlerden oluştu.

1- Muzaffer Akkol
2- Volkan Aslan
3- Ali Güler
4- Orhan Belli
5- Mehmet Kızıltaş
6- Gazi Duvarcı
7- Hakkı Genç

Arguvan ve köyleri eğitim kültür vakfı yönetin kurulu aldığı karar gereği kurucular kurulu istişare toplantısı 27 Aralık 2009 tarihinde vakıf merkezinde yapıldı. Toplantıya katılan birçok dernek başkanı ve kuruculara katılımından dolayı teşekkür konuşması yapan vakıf başkanı Sadık S. Kayhan, yaklaşık iki yıllık bir yönetim süresi sonucunda 24 Ocak 2010 tarihinde yapılacak genel kurulla görevlerinin sona ereceğini belirterek, bu tarihten sonra vakıf yönetimine aday olmak isteyen tüm arguvanlıların projeleriyle genel kurula gelerek kendilerini tanıtmaları gerektiğini söyledi. Özellikle vakıf bünyesi içersinde tüm arguvanlıları kucaklayacak, Arguvan kültürüne katkıda bulunacak gençlerin de yeni yönetimde olması gerektiğini söyleyen Sadık S. Kayhan, bizler bu konuda üzerimize düşeni yapmak durumdayız. dedi. Daha sonra kuruculardan ve eski başkanlardan Hasan Aydın söz alarak vakıf
yönetimlerinde görev alan eski yönetici ve başkanların yapmış olduğu çalışmaların sayesinde bugünlere gelindiğini,maddive manevi katkıda bulunanlara, emeği geçenlere teşekkür ederek oluşacak yeni yönetimin tüm arguvanlıları kucaklaması gerektiğini, küskünlüklerin ve ayrışmaların olmaması temennisinde bulunarak yeni oluşturulacak yönetimde yer alacak isimlerin belirlenmesi için kuruculardan ve derneklerdan oluşacak bir komisyon kurulmasını önerdi.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56