ARGUVAN VE KÖYLERİ DOĞAL HAYATI KORUMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI

Arguvan ve Köylerinin var olan doğal kaynakların farkındalık yaratılarak korunması akılcı kullanımına yönelik insanlarda bilinci oluşturmak amacıyla kurulan derneğin yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı.

ARGUVAN VE KÖYLERİ DOĞAL HAYATI KORUMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI
Arguvan’da doğal yaşamın korunabilmesi için, gayret gösteren bir grup Arguvanlı tarafından Arguvan ve Köyleri Doğal Hayatı Koruma Derneği kuruluş işlemlerini tamamlayıp faaliyete geçti.

Arguvan ve Köylerinin var olan doğal kaynakların farkındalık yaratılarak korunması akılcı kullanımına yönelik insanlarda bilinci oluşturmak amacıyla kurulan derneğin yönetim kurulu ilk toplantısını 23.08.2013 tarihinde yaptı.

Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda “Arguvan topraklarında ki her canlının bizim için değerli olduğunu kamuoyuna anlatmak” konusunda fikir birliğine oluşturdular.

Yönetim kurulu ayrıca Arguvan Kaymakamı Zafer Oktay görüştükten sonra, Arguvan Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı, İlçe Tarım Müdürlüğü, Malatya Valiliği, Avcılar Derneği ve Milli Parklar Bölge Müdürlükleri ziyaret edilerek derneğin kuruluş amaçları konusunda bilgilendirme kararı alındı. Bu bilgilendirmelerde özellikle  Avlak sahalarıyla ilgili görüşmelerinde yapılması kararlaştırıldı.

 

Arguvan ve Köyleri Doğal Hayatı Koruma Derneği geçici (kurucu) yönetim kurulu 

MUHARREM BAYRAM  (0.545.5795998)

ALİ KAYA

BARIŞ GÖNÜL

EROL ÇİFTÇİ

MUSA ARI

BESİM ÇIPLAK

SONER ÜSTÜN

 
www.arguvanhaber.com

 

 

RIZA PARLAK

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56