ARGUVAN’DA KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLUYOR

Arguvan’da kar yağışı devam ediyor. Saat 14.30 da başlayan kar yağışından dolayı bazı köy yolları kapandı.

ARGUVAN’DA KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLUYOR
ARGUVAN’DA KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLUYOR

Arguvan’da kar yağışı devam ediyor. Saat 14.30 da başlayan kar yağışından dolayı bazı köy yolları kapandı.

Köy hizmetlerinden alınan bilgiye göre Arguvan-Çobandere istikametinde Sığırcıuşağı, Göçeruşağı, Yoncalı, Gökağaç köyleri dâhil 8 köyün yolu ulaşıma kapandı. Kar yağışı hala devam ediyor. Köy hizmetleri ekipleri çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

Malatya’da beklenen kar yağışı başladı

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, Malatya\'nın Perşembe\'den itibaren yeni bir yağışlı havanın etkisine gireceğini bildirdi. Müdürlüğün bu konudaki açıklaması şöyle:

\"İlimiz halen Rusya üzerinden gelen soğuk havanın etkisi altında bulunduğu, 28.01.2010 Perşembe gününden itibaren Orta Akdeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecektir. Yağışla birlikte ilimizde nisbi sıcaklık artışlarına ve aralıklı kar yağışlarına neden olacağı tahmin edilmektedir.

Bu nedenle; Genel olarak çok kuvvetli olmayan yağışlı sistem lokal olarak bazı olumsuzlukların yaşanmasına neden olabileceğinden, vatandaşların ve yetkililerin gerekli bütün tedbirleri almaları gerekmektedir. İlimizde aralıklı kar yağışlarının neden olacak sistem önümüzdeki bir hafta süresince etkili olmaya devam edecektir.\"

\"\" 
 


\"\"

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
- 14 yıl Önce

ramazan taştaş, arguvanın,değişik resimlerini insan manzaralarınıda,bu sitede görmek istiyor,gurbettte biri olarak hasret gidermek istiyorum. site çalışanlarına adanadan saygılar

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56