ARGUVAN'DA TELEFON KABLOSU HIRSIZLIĞI

Arguvan’da son iki yıl içinde çok sayıda Mahallede (Köyde) telefon kablolarının çalınması ciddi mağduriyetler yaratıyor. Eymir Mahallesinde (Köyünde) Karayolu kenarındaki Türk Telekom’a ait direklerdeki yaklaşık 70 metre kablo çalındı.

ARGUVAN'DA TELEFON KABLOSU HIRSIZLIĞI
Arguvan’da Telefon kablosu hırsızlığı devam ediyor  

Arguvan’da son iki yıl içinde çok sayıda Mahallede (Köyde) telefon kablolarının çalınması nedeni ile ciddi mağduriyetler yaşanıyor. Kablo hırsızlığı nedeni ile çok sayıda köyde telefon ve internet hizmeti verilemiyor vatandaş mağdur olduğu gibi kullanamadığı telefon ve internet ücretlerini ödemek zorunda kalıyor.

Eymir Mahallesinde (Köyünde) 10.11.2014 tarihinde Karayolu kenarındaki Türk Telekom’a ait direklerdeki yaklaşık 70 metre kablo çalındı. Gece geç saatlerde kesildiği tahmin edilen kabloların kesilip çalındığını fark edenlerin Jandarmaya haber vermesi üzerine olay yerine gelen ekipler bölgede inceleme başlattı. 

Arguvan’da Jandarma ekipleri uzun süredir çok sayıda Mahallede (Köyde) meydana gelen kablo hırsızlığı ile ilgili ciddi bir çalışma yürütüyordu.


www.arguvanhaber.com
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56