ARGUVANDA TELEFONLARI ÇALIŞMAYAN KÖYLÜLER MAĞDUR OLUYOR

Arguvan’ın bazı Mahallelerinde (Köylerinde) telefonlar çalışmıyor. Cep telefonlarının da çalışmadığı yerlerde sabit telefonlarında çalışmaması ciddi mağduriyetler yaşanmasına neden oluyor.

ARGUVANDA TELEFONLARI ÇALIŞMAYAN KÖYLÜLER MAĞDUR OLUYOR
Arguvan’ın bazı Mahallelerinde (Köylerinde) telefonlar çalışmıyor.

Cep telefonlarının da çalışmadığı yerlerde sabit telefonlarında çalışmaması ciddi mağduriyetler yaşanmasına neden oluyor. 

Arguvan’ın birçok mahallesinde (Köyünde) bu sorunlar yaşanıyor, özellikle Çobandere (Şotik) Mahallesi (Köyü) Mezralarından Kızıltaş, İncesu, Çadırlı, Çamaşırpınarı ve Cemikan mezralarının telefonları yaklaşık bir aydır çalışmıyor. 

Arguvan’da görev yapan Türk Telekom ekibi normal arızalara müdahale etmeye arızaları gidermeye çalışıyor. Mevcut arızlar genel olarak değişim gerektiren kablo arızaları, telefon direkleri devrilmesi nedeniyle meydana gelen arızlar olduğu bu arızları Malatya’dan gelen ekiplerin yapabildiği öğrenildi.  

Türk Telekom yetkilileri arızaların giderilmesi için ekip gönderileceği bilgisini veriyor ancak kesin tarih belirtmiyor köylüler ücretini ödedikleri hizmeti alamıyorlar. 

www.arguvanhaber.com

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56