ARGUVANLILAR ADAYLARIN PROJELERİNİ MERAK EDİYOR

Arguvanlılar adayların Arguvan ilçe merkezi ve köylerle ilgili projelerini öğrenmek istiyorlar, ancak projeler bu güne kadar basına açıklanmadı.

ARGUVANLILAR ADAYLARIN PROJELERİNİ MERAK EDİYOR

30 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimler yaklaştıkça Arguvan’da siyasi partilerin ve belediye başkan adaylarının heyecanları da artıyor.

Arguvanlılar adayların Arguvan ilçe merkezi ve köylerle ilgili projelerini öğrenmek istiyorlar, ancak projeler bu güne kadar basına açıklanmadı.

Arguvan’da yaşayan seçmenler bazı adayların projelerini yeterli olmasa da kısmen biliyorlar ancak bu projelerin tamamı basın aracılığı ile açıklanırsa tüm Arguvanlılarında öğrenmesi sağlanacaktır.  

Arguvan Haber olarak bu güne kadar hiçbir belediye başkan adayının projeleri yayınlanmak üzere bize ulaştırılmadı. Arguvan’da seçime girecek adaylar projelerini ulaştırması halinde hiçbir parti ve aday ayırımı yapmadan  yayınlayacağımızı bir kez daha aldığımız eleştirleride dikkate alarak hatırlatma gereği duyduk.

Not: Arguvan'da mahalleler ve köylerdeki muhtar adaylarımızın projeleri ile birlikte kendilerini tanıtan bilgi göndermeleri halinde yayınlanacaktır.

www.arguvanhaber.com

 

 

 

 

 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
GÜNAY BALLI
GÜNAY BALLI - 10 yıl Önce

ben bir arguvanlı olark şunu belirtmek istiyorumtemavül yoklaması adı altında kendini dernek başkanı sanıpbir halt etmişler gibi malesef istanuldaki vıkıfta kupası kurup arguvanda sizleri ve smemleri bir hiç yerine koyarak kendi arzularını yerine getirmişlerdir sayın ersoy beye gerçek anlamda üyelerin üzerninden baskı kurarak ersoy beyin beledye başkanlığı malesef gasp edilmiştir kızltaş ne kadar vakıf başkanlığı yaptısa o kadarda beledye başkNlığı yapar malesef arguvanlı dostlar ve hemşerilerm bakın sadece sizden bi ricam olacak bunların oyununu bozmak size düşüyor sandıktada yeterli dersi verisiniz hepinize saygılAr sunuyorum.

ERGÜN ŞİMŞEK
ERGÜN ŞİMŞEK - 10 yıl Önce

SAYIN KIZILDAŞ SİZİNLE ŞAHSİ BİR MESELEM YOK.ANCAK ARGUVANLI LARA DİKTE EDİLEN BİR ADAYSINIZ.BİZDE 2015 M.VEKİLİ SEÇİMLERİNDE YİNE İSTANBUL DAN BİR ADAY GETİREREK DİKTE ETTİRMEYİ PLANLIYORUZ.!

Turan Cilfaoglu
Turan Cilfaoglu - 10 yıl Önce

Secme, secilme hakki elinden alinmis bir toplumun proje aciklamasina ihtiyaci yok,zaten projeler bellidir .Ve Arguvan tarihinde secimlerde pek proje soz konusu olmaz.


SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56