ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNDA YARIYIL KERMESİ DÜZENLENDİ

Atatürk İlköğretim Okulunda yarıyıl tatili nedeniyle kermes düzenlendi.Kermesde yapılan törende futbol turnuvasında birinci olan Atmalılar İlköğretim Okulu ile ikinci olan Atatürk ilköğretim okuluna ve Malatya Okuyor Kampanyasında ilçe birincisi olan Emrecan Tulunaya ödülleri verildi.

ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNDA YARIYIL KERMESİ DÜZENLENDİ
Arguvan Atatürk İlköğretim Okulunda yarıyıl tatili nedeniyle düzenlenen kermesin açılışına, Kaymakam Mehmet Maraşlı, Belediye Başkan Vekili Ali Hüseyin Doğan, Milli Eğitim Müdürü Metin Aladağ, Şube Müdürü Ramazan Gezek, Emniyet Amiri Doğan Çelik, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat Akıncı, Arguvan Cumhuriyet İlköğretim Okul Müdürü Asker Doğan, Atatürk İlköğretim Okul Turabi Kubat, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
Kermesin açılışında öğrencilerin müzik öğretmeni eşliğinde söylediği türküler beğeni ile izlendi daha sonra yapılan törende okullar arası futbol turnuvasında birinci olan Atmalılar İlköğretim Okulu ile ikinci olan Atatürk ilköğretim okuluna Kaymakam Mehmet Maraşlı tarafından ödülleri verildi. Malatya Okuyor Kampanyasında ilçe birincisi olan Emrecan Tulunaya ödülünü ilçe Emniyet Amiri Doğan Çelik verdi.
Etkinlikte bir konuşma yapan okul aile birliği Başkanı Muharrem Bayram Kaymakam Mehmet Maraşlı ile birlikte tüm katılımcılara ve etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.


,
 

Ramazan Taştaş-Arguvan (AA) Temsilcisi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56