ATMALILAR BAŞIBÜYÜKLE YOLA DEVAM ETME KARARI ALDILAR

Malatya da faaliyet gösteren Arguvan Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 10. olağan genel kurulunu tamamladı. Genel kurulda Mehmet Ali Başıbüyük Başkanlığında yola devam kararı alındı.

ATMALILAR BAŞIBÜYÜKLE YOLA DEVAM ETME KARARI ALDILAR
ATMALILAR DERNEĞİ 10.OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

Malatya da faaliyet gösteren Arguvan Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 10. olağan genel kurulunu tamamladı. Tek listeyle eski yönetimin göreve devamı oy birliğiyle kabul edildi. Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Başıbüyük faaliyet raporunu okuduktan sonra "Bizler istiyoruz ki gerçek anlamda birlik ve beraberlik sağlayalım. Bunu ne yazık ki gerçekleştiremedik. Yönetime yeni adayların talip olmasını bekliyoruz. Amaç birlikte olmak ve birlikte topluma hizmet etmek olmalıdır" dedi. 

Daha sonra katılımcılara görüş ve temenniler soruldu. Kısa mesajla gerekli konularda bilgilendirme yapılması önerildi. Öneri genel olarak kabul edildi.

Mehmet Ali Başıbüyük başkanlığındaki yönetim kurulu, Rıza Temiz, Ali Kemal Bayar, Ender Gürer, Kazım Çıplak, Hasan İncesu, Seyfi Yücel, Rıza Fırat, Rıza Parlak'tan oluşurken, yönetim kurulu yedek üyeleri ise Murat Bayar, Ali Şahin, Süleyman Aksoy, Ali Ovacık, Erol Gürer, Hüseyin Çabuk, Basri Yücel, Rıza Çınar ve Hasan Baltacı'dan oluştu.

Genel kurul tamamlandıktan sonra katılımcılara çiğ köfte ikram edildi.

Rıza Parlak


 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 08:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56