ATMALILAR DERNEĞİ ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRETMENLERİNE YILSONU TEŞEKKÜR YEMEĞİ VERDİ

Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Atmalılar İlköğretim Okulu Öğretmenlerine yıl sonu teşekkür yemeği verdi.

ATMALILAR DERNEĞİ ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRETMENLERİNE YILSONU TEŞEKKÜR YEMEĞİ VERDİ
Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Atmalılar İlköğretim Okulu Öğretmenlerine 07.05.2015 tarihinde yıl sonu teşekkür yemeği verdi.

Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Başıbüyük Yemekte yaptığı konuşmada okulun başarısını sabah saat beşte kalkıp Malatya’dan gelerek eğitim veren öğretmenlere borçlu olduklarını, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada daha başarılı eğitim için gerekli her türlü katkıyı sunacaklarını belirtip emeği geçenlere teşekkür etti.

Arguvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Özmen Düz’de yaptığı konuşmasında Mehmet Ali Başıbüyük’ün eski bir eğitimci olarak eğitime verdiği önemi vurgulayıp bu güne kadar okula verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Özmen Düz ayrıca Atmalılar İlköğretim Okulunun Arguvan’ın en başarılı okullarından birisi olduğunu belirtti.

Okul Müdürü Duygu Şirolu’da yemeği düzenleyen Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine teşekkür ederek yemek vesilesi ile bir araya gelmekten mutlu olduklarını belirtip Mehmet Ali Başıbüyük’e ve yemeğe katılanlara teşekkür etti.

Öğretmenlerde okuldaki öğrenci profilinden duydukları memnuniyeti belirtip okulda yapmayı planladıkları etkinlikler hakkında ayrıca bilgiler verdiler.

Yemeğe Arguvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Özmen Düz, Şube Müdürleri, Hasan Yay ve Hafız İmer Atmalılar derneği yönetim kurulu ve bazı muhtarlarda katıldı.

 www.arguvanhaber.com

Fotoğraflar:Rıza Parlak 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 08:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56