BELLİKLER KÖYÜ DERNEĞİ DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI

Bellikler Köyü Derneğinin kadın kolları başkanlığı tarafından düzenlenen 3. Geleneksel 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü gecesi yapıldı.

BELLİKLER KÖYÜ DERNEĞİ DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI
Bellikler Köyü Derneğinin kadın kolları başkanlığı tarafından düzenlenen 3. Geleneksel 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü gecesi Büyükçamlıca Sefa Restoranda yapıldı.
Geniş bir katılımla yapılan etkinliğe Bellikler Köylüleri ile birlikte Arguvan Vakfı ve dernekleri de katılarak destek verdiler.
Sunuculuğunu Buse Karakuş'un (Ali Ekber Karakuş Kızı) yaptığı etkinlikte günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Serpil Parlak yaptı. Daha sonra Güneş Suna, Dernek Başkanı Mehmet Ali Parlak ve Arguvan Vakfı Başkanı Mehmet Kızıldaş birer konuşma yaptılar.
Mehmet Kızıldaş konuşmasında; Sivas katliamının zaman aşımına uğratılmasını da gündeme getirip, Arguvan Vakfı olarak 13 Martta Ankara da olacaklarını belirtip katılımcıları Ankara ya davet etti.
Yılın annesi plaketi Leyla Parlak tarafından Sultan Güler’e verildi. Etkinlikte doğum günü olanların doğum günleri de pasta kesilerek kutlandı.
Sanatçılar Mesut Salman ve Songül Gültekin’in türkü ziyafeti sunduğu etkinlikte Davul zurna ekibi eşliğinde geç saatlere kadar halaylar çekildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56