BELLİKLER KÖYÜ DERNEĞİ PİKNİĞİ YAPILDI

Bellikler Köyü derneğinin düzenlediği piknik 30.05.2010 tarihinde Kayışdağında -Büyükbakkalköy Yayla Piknik alanında yapıldı.

BELLİKLER KÖYÜ DERNEĞİ PİKNİĞİ YAPILDI

Bellikler Köyü derneğinin düzenlediği piknik 30.05.2010 tarihinde Kayışdağında -Büyükbakkalköy Yayla Piknik alanında yapıldı.

Geleneksel olarak düzenlenen pikniğimiz bu senede Kayışdağı Yayla Piknik alanında duygu dolu güzel bir paylaşım içinde geçti. Bu anlamlı paylaşım günümüzde bizi yalnız bırakmayan Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı, Çavuşköyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Çobandere (Şotik) Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dermeği, Arguvan Merkez Derneği, Doydum Köyü Kalkındırma ve Dayanışma Derneği, Kömürlük Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Göçeruşağı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Malatya Arguvan Sülmenli Eğitim Vakfı  adına katılan başkan ve yöneticilerine teşekkür ederiz.

Bilindiği gibi pikniğin amacı birlikte olmak sosyal bağları güçlendirmek ve birlikte eğlenmektir.Toplumsal dayanışmanın her gün biraz daha gerekli olduğunun farkındayız. Kurumları adına katılan dostlarımızın da verdikleri mesajlar bu açıdan oldukça anlamlıydı. Bellikler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği yöneticilerinin yoğun ve coşku dolu çalışmalarını taktir etmek gerekir. Gerek başkan M.Ali Parlak gerekse yönetimdeki arkadaşlarımızın oldukça özverili çabaları gözlerden kaçmamıştır.
Yöremizin değerlerini olanca güzellikleriyle katılımcılarla paylaşılması, bu değerler sahip çıkılması dayanışma ruhunun pekişmesinde büyük katkı sağlayacaktır. Geçmiş dönenlerde çeşitli alanlarda karşılıksız ve özverili çalışanlar dolayı verilen  plaketler yeni yönetimin ince bir düşüncesidir. Kendilerine teşekkür ediyoruz bu nazik düşüncelerinden dolayı. Bizler için en güzel ve en anlamlı olan herkesin pikniğimize katılıyor olması. Birlikte olduğumuz sürece her şey daha güzel ve anlamlı olacak.  

Bir sonraki piknikte buluşmak dileğiyle tüm katılanlara teşekkür ediyor saygılarımızı sunuyoruz.Coşkunun olduğu her yerde zaman, zaman istenilmeyen yanlış anlaşılmalar olması normal. Beklenmeyen küçük çaptaki kusurlarımızı değerli katılımcıların hoşgörüsüne bırakıyoruz.

                                                                                            Rıza Parlak

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56