ÇEVRECİ ATMALILAR OKULU ÖĞRENCİLERİ ATAŞEHİRDE

Ataşehir Belediyesi geri dönüşümlü atık toplayan Arguvan okullarından en çok toplayana iki gün İstanbul gezisi hediye etti. İki ton civarında geri dönüşüme atık toplayan Atmalılar Orta Okulu bu geziye hak kazandı.Atmalılar Orta Okulun'dan 8. sınıftan 12 öğrenci 2 öğretmenle birlikte geziye katıldı.

ÇEVRECİ ATMALILAR OKULU ÖĞRENCİLERİ ATAŞEHİRDE
HABERİN GALERİSİ
Çevreci öğrenciler

Çevreci öğrenciler

Ataşehir Belediyesi geri dönüşümlü atık toplayan Arguvan okullarından en çok toplayana iki gün İstanbul gezisi hediye etti. İki ton civarında geri dönüşüme  atık toplayan Atmalılar Orta Okulu bu geziye hak kazandı.

Gezi'ye Atmalılar Orta Okulun'dan 8. sınıftan 12 öğrenci 2 öğretmenle birlikte geziye katıldı. Cumartesi sabahı 26.12.2015 tarihinde Malatya'dan İstanbul'a gelen öğrenciler iki gün boyunca çeşitli etkinliklere katıldılar. İlk gün; Topkapı Sarayı ziyaret edildi. Safir Gökdelen gezildi. Daha sonra Similasyon Gösterisi izlendi. Florya Aqua Parkta geziye devam edildi.

Akşam Green Park Bostancı otelde konaklayan öğrenciler sabah saat 11:00'de Gripin müzik  grubuyla söyleşiye katıldılar. Söyleşide çeşitli konularda merak edilen sorular soruldu. Sıcak bir atmosfer içinde geçen söyleşinin ardından Ataşehir Belediyesinin öğrencilere verdiği hediye paketinden telefon çıkması çocukları çok sevindirdi. Öğleden sonra Novada Alışveriş Merkezinde İrem ve Köpeği ile Keş gösterisi izlendi. Daha sonra İllizyon gösterisinin ardından  akşam Ülker Spor Arena'da Fenerbahçe-Gaziantep Spor basketbol maçı izlendikten sonra 21:00 gibi otele tekrar dönüş yapıldı.

Öğrencilerin Sabah 07:30 uçağıyla Malatya'ya dönmeleri bekleniyor.

Kaynak: Rıza Parlak

                                                                                                                                                   

    

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
İbrahim Göksu
İbrahim Göksu - 8 yıl Önce

sn ataşehir beledeye başkanına bu ince nezaketinden dolayı köyümüzde bulunan atmalılar ilk öğretim öğrencileri adına teşekür ederiz.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56