CHP ARGUVAN’DA MİTİNG DÜZENLEYECEK

Arguvan, Cumhuriyet Halk Partisi Arguvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Kızıldaş’a destek için 19 Mart’ta meydanlarda buluşuyor.

CHP ARGUVAN’DA MİTİNG DÜZENLEYECEK

Arguvan, Cumhuriyet Halk Partisi Arguvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Kızıldaş’a destek için 19 Mart’ta meydanlarda buluşuyor. Eski Kültür ve turizm bakanı Fikri Sağlar’da Kızıldaş’a destek için Arguvan’a geliyor. 

Cumhuriyet Halk Partisi Arguvan İlçe Örgütü tarafından organize edilen 19 Mart’ta saat:11’de gerçekleştirilecek “ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI” mitinginde Arguvanlılar ile CHP Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ve CHP Parti Meclis üyesi ve Eski Kültür ve Turizm Bakanı Fikri Sağlar birlik içinde, varlık içinde ve özgür biçimde sloganları ile medyalarda buluşturuyor. 

CHP Arguvan İlçe Başkanı İbrahim Çopur Arguvanlıların itibar ve saygınlığını daha yükseklere çıkarmak için CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Parti Meclis üyesi ve Eski Kültür ve Turizm Bakanı Fikri Sağlar ve CHP Arguvan Belediye başkan Adayı Mehmet Kızıldaş’ın katılacağı mitinge partili partisiz tüm Arguvanlıları davet etti.

CHP Arguvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Kızıldaş ise yaptığı açıklamada “Arguvan kimliğine ve kültürüne sahip çıkmak için, hırsızlığa, yolsuzluğa, adaletsizliğe karşı sesimizi yükseltmek için, hükümetin inancımıza yönelik hakaret ve aşağılamalarına karşı tek yürek olduğumuz göstermek için, çağdaş, katılımcı, şeffaf, ulaşılabilir, hesap verebilen bir belediyecilik anlayışına hakim kılmak için, birlikte üretip, birlikte yönetmek için Arguvanlıların birlik ve bütünlüğünü dosta düşmana haykırmak için tüm Arguvanlıları 19 Mart’ta Arguvan Miting alanına bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56