CHP’ARGUVAN’DA ADAY TANITIM PROGRAMI DÜZENLEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi, Arguvan’da Aday tanıtım programı düzenledi.

 CHP’ARGUVAN’DA ADAY TANITIM PROGRAMI DÜZENLEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi, Arguvan’da Aday tanıtım programı düzenledi.

Arguvan'da Ziraat bankası önünde gerçekleştirilen Arguvan Belediye Başkan adayı ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayının tanıtım törenine CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, il yönetimi, İlçe Başkanı Hasan Yücel, ilçe yönetimi ve partililer katıldı. 

CHP Arguvan Belediye Başkanlığı adayı Mehmet Kızıldaş, yerel seçimlerde CHP Arguvan Belediye Başkanlığı adayı olduğunu açıklayarak, Çağdaş, katılımcı, şeffaf, demokrat, sosyal, ulaşılabilir belediyecilik hizmetini hakim kılmak için elimizden geleni yapacağız" dedi. 

CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Hakan İnci ise, "Sizler her zaman tereddütsüz olarak CHP'ye destek verdiniz. Yıllardır mağdur edilen bu ilçeye, büyükşehre geldiğimizde farkı yaratacağız" diye konuştu. 

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz da yerel seçimleri çok önemsediklerine vurgu yaparak, "Yerel seçimleri ülkenin geleceği açısından bir dönüm noktası, önümüzdeki genel seçimler içinde bir yol gösterici olarak değerlendiriyoruz. Bu anlamda yerel seçimleri çok önemsiyoruz" ifadelerini kullandı.

Arguvan CHP İlçe Başkanı Hasan Yücel'in aday tanıtım programında konuşma yapmadığı katılımcıların dikkatini çekti.

Aday tanıtım konuşmaları sonrasında Arguvan cem evinde ayrıca bir yemek verildi.

www.arguvanhaber.com

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner40

banner45

banner57

banner39

banner44

banner56